http://buy-game.ir

تحلیل فنی ۱۶# | تحلیل فنی نمایش Death Stranding در E3 2018

0


تحلیل فنی ۱۶# | تحلیل فنی نمایش  Death Stranding در E3 2018

با پانزدهمین قسمت از فصل اول تحلیل فنی خدمت شما کاربران دنیای گیم هستیم و در این بخش به مرور مهم‌ترین مقالات فنی روز دنیای گیم‌های ویدئویی خواهیم پرداخت.

با انتشار طولانی‌ترین گیم‌پلی عنوان Death Stranding، تریلر E3 2018 این گیم با مناظر فتورئال و تیم گیمگران موشن کپچر خود، ما را شگفت زده کرد. البته طبق روش معمول استودیو کوجیما پروداکشن، این تریلر سوالات بیشتری را به وجود آورد تا آن‌که به آن‌ها جواب دهد؛ ترکیبی از بقا و مخفی کاری در محیط‌های بزرگ در حالی که همچنان هدف اصلی گیم مخفی نگه داشته شده است.

هرچه قدر که این عنوان اسرار آمیز باشد، موتور دسیما که توسط گوریلا گیمز در گیم عالی  Horizon Zero Down استفاده شده بود، ثابت کرده که بهترین انتخاب برای این پروژه است. هر دو گیم دارای یک دی ‌ان ‌ای فنی مشترک هستند. اما به خاطر نگاهگاه هیدئو کوجیما، Death Stranding راه خود را پیش گرفته است. پس از جدایی کوجیما از کونامی، قطعاً همان‌طور که انتظار می‌رفت، سایه مجموعه Metal Gear برروی تک تک اعمال کوجیما قرار دارد.

در قسمت شانزدهم تحلیل فنی و آخرین قسمت از تحلیل نمایش های رویداد E3 2018، به تحلیل و بررسی نمایش گیم Death Stranding خواهیم پرداخت

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

دیدگاهها مسدود است