http://buy-game.ir

تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Wasteland 2 مشخص شد

0


تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Wasteland 2 مشخص شد

استودیوی inXile Entertainment امروز رسما اعلام کرد که دومین نسخه از سری محبوب Wastland در تاریخ ۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی (۲۲ شهریور ماه) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

این استودیو در ابتدای تابستان امسال تایید کرده بود که نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان Wasteland 2: Director’s Cut منتشر خواهد شد و امروز بالاخره زمان دقیق عرضه‌ی این نسخه مشخص شد.

آقای برایان فارگو (Brian Fargo)، یکی از اعضای تیم توسعه‌دهنده‌ی این عنوان (ایشان در جریان ساخت نسخه‌ی نخست سری نیز فعالیت داشته است)  بیان کرده است که بازخوردهای گیم‌بازان نسبت به انتشار این عنوان برروی کنسول نینتندو سوییچ بسیار مثبت بوده است.

ایشان در این باره گفته‌اند:

زمانی که برای اولین بار تصویری از اجرا شدن این عنوان برروی کنسول نینتندو سوییچ را به اشتراک گذاشتم، بحث درباره‌ی این موضوع به یکی از بزرگ‌ترین بحث‌های فضای مجازی که تا به امروز نگاهه‌ام، تبدیل شد. بسیاری از گیم‌بازان به دنبال راه‌های جنگاه و متفاوت برای تجربه‌ی عناوین قدیمی و مورد علاقه‌ی خود هستند. به علاوه دارندگان کنسول نینتندو سوییچ به دنبال عناوین باکیفیت و بزرگ در سبک نقش‌آفرینی هستند تا بتوانند هر کجا که می‌روند به انجام آن بپردازند. بازخورد هواداران نسبت به این عنوان در جریان مراسم گیمزکام فوق‌العاده بود. این موضوع که زمان زیادی تا انتشار این عنوان باقی نمانده است، برای ما بسیار هیجان‌انگیز است.

دسترسی به یک عنوان با کیفیت و قدرتمند در سبک نقش‌آفرینی تاکتیکی برروی کنسول قابل حمل نینتندو سوییچ، قطعا بسیار جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. عنوان Wasteland 2: Director’s Cut هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز از تاریخ ۱۳ سپتامبر در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است