http://buy-game.ir

تاریخ دسترسی زودهنگام و انتشار کامل عنوان Deathgarden به همراه تریلری منتشر شد

0


تاریخ دسترسی زودهنگام  و انتشار کامل عنوان Deathgarden به همراه تریلری منتشر شد

Deathgarden عنوانی است در سبک تیراندازی و چندنفره که توسط استودیو Behaviour Digital تحت توسعه قرار دارد. گیم‌پلی این گیم بسیار خشن و وحشیانه است که در آن شکارچیانی قدرتمند، به دنبال شکار دونده‌های چابک و سریع هستند و گیم‌بازان می‌توانند در نقش هرکدام از گروه‌های یاد شده، به گیم و رقابت با یکدیگر بپردازند.

به تازگی استودیو Behaviour Digital جزئیات جنگاهی برای کسانی که مایل به تهیه‌ی این گیم هستند، در دسترس قرار داده است. طبق اطلاعات منتشر شده، گیم Deathgarden در تاریخ ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۴ آگست ۲۰۱۸ میلادی) برروی فروشگاه دیجیتالی استیم، به صورت دسترسی زود هنگام با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. گیم کامل نیز اوایل سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

کسانی که مایل به امتحان این گیم هستند، فرصت دارند تا تاریخ ۳۱ مرداد (۲۱ آگست) آن را به صورت رایگان تجربه کنند. علاوه بر این اگر به پیش‌خرید Deathgarden بپردازید، گیم شما به صورت خودکار به نسخه‌ی Digital Deluxe ارتقا داده خواهد شد و این بدین معنی است که می‌توانید به مجموعه لوازم انحصاری Origin، کتاب هنری دیجیتالی و موسیقی‌های متن‌ گیم دسترسی داشته باشید.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای دسترسی زودهنگام این عنوان را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است