http://buy-game.ir

بتل رویال باز هم قربانی گرفت | realm Royal نیز شکست خورد

0


بتل رویال باز هم قربانی گرفت | realm Royal نیز شکست خورد

در ماه‌های اخیر عناوین بسیاری که سعی داشته‌اند در سبک بتل رویال خودی نشان بدهند، با شکست روبه‌رو شده‌اند و به نظر می‌رسد استودیوی موفق Hi-Rez و ساخته‌ی جنگاه آن‌ها، Realm Royal نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌ است.

این عنوان در تاریخ ۵ ژوئن به صورت نسخه‌ی دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم استیم منتشر شد ولی با وجود حمایت‌های استریمرهایی همچون Ninja، این عنوان نتوانسته است نظر گیم‌بازان را به خود جلب کند. براساس اطلاعات و آمار منتشر شده از این عنوان، در کمتر از دو ماه ۹۴ درصد از گیم‌بازان دست از تجربه‌ی این گیم برداشته‌اند. در تاریخ ۱۰ ژوئن ۱۰۵ هزار گیم‌باز به انجام این گیم پرداخته بودند که این رقم در روز گذشته به ۵ هزار نفر کاهش یافته است.

عنوان Realm Royal کار خود را در ابتدا به عنوان یک مود در گیم موفق این استودیو یعنی Paladins آغاز کرد و سپس به صورت یک گیم مستقل برروی استیم منتشر شد. عنوان Realm Royal از چند جهت با دیگر گیم‌های سبک بتل رویال تفاوت دارد. در این عنوان که بیشتر برروی گیم تیمی تمرکز دارد، شاهد حضور ۵ شخصیت با قابلیت‌های متفاوت هستیم. همچنین در گیم از سیستم Crafting استفاده شده است که به گیم‌باز اجازه می‌دهد وسایل مورد نیاز خود را پس از یافتن مواد اولیه‌ی لازم، در محل‌های مخصوص بسازد. همچنین شما پس از مردن، به یک مرغ تبدیل می‌شوید و پس از گذشت زمانی خاص، به شرطی که در این زمان دوباره کشته نشوید، مجددا به گیم باز خواهید گشت.

همین چند روز پیش بود که استودیوی Hi-Rez اعلام کرد با هدف تمرکز بیشتر برروی عناوین خود، سه استودیوی جنگاه را راه‌اندازی کرده است. براساس این خبر، استودیوی Heroic Leap Games مسئولیت توسعه‌ی عنوان Realm Royal را به عهده گرفته بود و حال باید منتظر ماند و نگاه با توجه به شرایط پیش آمده، Hi-Rez چه تصمیمی در باره‌ی این عنوان و استودیوی HLG خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است