http://buy-game.ir

اید سافتور در حال بررسی امکان پورت Rage 2 برروی نینتندو سوییچ است

0


اید سافتور در حال بررسی امکان پورت Rage 2 برروی نینتندو سوییچ است

قطعاً خبر دارید که عنوان DOOM Eternal، جنگاه‌ترین ساخته اید سافتور (id Software)، برای عرضه برروی کنسول نینتندو سوییچ تائید شده است و مانند گیم DOOM 2016، استودیو پنیک باتن (Panic Button) وظیفه پورت این عنوان را برعهده خواهد گرفت. حال به نظر می‌رسد که پشتیبانی‌ بتسدا (Bethesda) از کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ همچنان ادامه دارد.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Variety، آقای تیم ویلیتس (Tim Willits)، کارگردان استودیو اید سافتور، اعلام کرد که آن‌ها در حال بررسی امکان پورت گیم Rage 2 برروی نینتندو سوییچ هستند.

ما همین حالا در حال بررسی تکنولوژی آن هستیم و همچنان آن را ارزیابی می‌کنیم… ما همه چیز را استریم می‌کنیم و فعلاً در حال بررسی هستیم… برای این‌که همه چیز آزاد و قابل دسترس است. پس هیچگونه بارگزاری میان مراحل وجود ندارد. ما در حال بررسی آن هستیم؛ اما نمی‌دانیم.

با وجود این‌که قطعاً موانعی از نظر فنی و تکنیکی وجود دارند، اما در حال حاضر عناوین DOOM، Wolfenstein II: The New Colossus برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارند و پنیک باتن نیز گیم DOOM Eternal را به کنسول ترکیبی نینتندو خواهد آورد. پس شاید Rage 2، عنوان دیگری باشد که به لیست گیم‌های بتسدا برروی نینتندو سوییچ اضافه می‌شود.

عنوان Rage 2 در بهار سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

به نظر شما آیا امکان پورت این گیم برای نینتندو سوییچ وجود دارد؟

دیدگاهها مسدود است