http://buy-game.ir

اولین پیش نمایش گیم Red Dead Redemption 2 ماه آینده منتشر می‎شود

0


اولین پیش نمایش گیم Red Dead Redemption 2 ماه آینده منتشر می‎شود

با این که اطلاعات و جزئیات زیادی از گیم Red Dead Redemption 2 در دسترس نیست اما هرچه به انتشار گیم نزدیک‌تر می‌شویم، گیم‌بازان برای تجربه این گیم بیشتر مشتاق می‌شوند. حال به نظر می‌رسد مجله پلی‌استیشن بریتانیا ماه آینده به پیش نمایش گیم Red Dead Redemption 2 خواهد پرداخت.

تا به حال چند تریلر از گیم Red Dead Redemption 2 منتشر شد و بر اساس آخرین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی گیم، می‌توان گفت که با تجربه بسیار منحصر بفردی روبرو خواهیم بود. مسلماً طی روزها و هفته‌های آینده یا هر چه که به انتشار Red Dead Redemption 2 نزدیک‌تر شویم، تریلرها و جزئیات بیشتری از گیم‌پلی گیم در دسترس خواهد بود.

حال در مدت زمان باقی مانده مطمئنا یک پیش نمایش کامل و بررسی اولیه‌ی گیم می‌تواند جزئیات بیشتری از گیم را در اختیار گیم‌بازان قرار دهد و به نظر می‌رسد مجله پلی‌استیشن بریتانیا نیز قصد همین کار را دارد. یکی از کاربران توئیتر با انتشار تصویری از این موضوع خبر می‌دهد که با فرا رسیدن ماه اکتبر، مجله پلی‌استیشن بریتانیا قصد دارد در شماره آینده خود به طور اختصاصی به پیش نمایش گیم محبوب و مورد انتظار Red Dead Redemption 2 بپردازد. شما می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

این‌که مجله‌ مورد نظر دقیقا قرار است چه جزئیاتی از گیم را مورد بررسی قرار دهد، هنوز مشخص نیست اما می‌دانیم که در ماه جولای راک استار جمعی از خبرنگاران را به نمایش خصوصی گیم‌پلی گیم Red Dead Redemption 2 دعوت کرده است و شاید علاوه بر مجله پلی‌استیشن بریتانیا، سایر منابع نیز به این موضوع بپردازند. در هر صورت پیش نمایش گیم Red Dead Redemption 2 جدای از این که هیجان انگیز است اما مطمئنا انتظار را برای گیم‌بازان و طرفداران این سری سخت‌تر می‌کند.

گیم محبوب و مورد انتظار Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. دیگر نیوز مرتبط با این گیم را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است