http://buy-game.ir

اولین تریلر از گیم‌پلی Generation Zero منتشر شد

0


اولین تریلر از گیم‌پلی Generation Zero منتشر شد

اعضای استودیو آوالانچ (Avalanche) این روزها کمی سرشان شلوغ است. آن‌ها علاوه بر توسعه عنوان RAGE 2 در کنار استودیو آی‌دی سافتور (id Software) و توسعه عنوان Just Cause 4 که ناشر آن اسکوئر انیکس (Square Enix) است، برروی توسعه یک عنوان جهان‌باز و co-op تحت عنوان Generation Zero که خود وظیفه انتشار آن را بر عهده دارند نیز کار می‌کنند.

آوالانچ به تازگی و قبل از آغاز به کار رویداد Gamescom 2018، اولین تریلر از گیم‌پلی گیم را که با وضوح ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط شده، منتشر کرده است. Generation Zero در غرفه THQ Nordic (سالن ۸، غرفه A11) قابل گیم خواهد بود و بازنگاهکنندگان می‌توانند به تجربه حالت co-op گیم بپردازند.

امیل کرافتلینگ (Emil Kraftling)، کارگردان گیم در استودیو آوالانچ، در خصوص انتشار این تریلر گفت:

انتشار تریلر گیم‌پلی گیم، شروعی برای ارائه اطلاعات عمیق بیشتری در خصوص گیم است. ما برای نمایش Generation Zero در رویداد Gamescom و تجربه گیم‌بازان از گیم برای اولین بار و قبل از ارائه نسخه بتا برای مخاطبان بیشتر، بسیار هیجان‌زده‌ایم. انتظار برای دریافت اولین نظرات و بازخوردها از سوی افرادی که به تجربه گیم‌ می‌پردازند، بسیار سخت است!

همچنین طرفدارانی که علاقمند هستند به تجربه نسخه بتای گیم (که پاییز ۲۰۱۸ میلادی منتشر می‌شود) بپردازند، می‌توانند از هم‌اکنون در وب‌سایت رسمی گیم ثبت‌نام کنند تا شانس تجربه نسخه‌های آزمایشی گیم را داشته باشند.

در ادامه می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با گیم، توضیحات رسمی سازندگان در خصوص آن را بخوانید:

نوستالژی سال ۱۹۸۰ میلادی با پیشرفته‌ترین جلوه‌های بصری:

جهانی عظیم را کاوش کنید که با موتور اختصاصی Apex پردازش شده است و یک چرخه کامل شب و روز، آب و هوایی غیرقابل پیش‌بینی، هوش مصنوعی پیچیده، پرتابه‌های شبیه‌سازی شده، صداگذاری بسیار واقع‌گرایانه و موسیقی‌های پویای متعلق به دهه ۸۰ را ارائه می‌دهد.

آماده شده و مقابله به مثل کنید:

تمام دشمنان موجود در جهان گیم شبیه‌سازی شده و قصد و هدفی مشخص را در نظر دارند. شما می‌توانید با ترکیب هدفمند سلاح‌ها، مهارت‌ها و تجهیزات، دشمنان خود را به دام انداخته و آن‌ها را نابود کنید. اگر شما بتوانید بخشی از زره، سلاح یا تجهیزات حساس دشمن را نابود کنید، این آسیب به صورت دائمی باقی خواهد ماند. دشمنان این زخم‌ها را تا زمان ملاقات دوباره با شما، خواهند داشت؛ حال چه این زمان یک دقیقه، یک ساعت و یا یک هفته باشد.

تجربه چندنفره با ۱ تا ۴ گیم‌باز:

به تنهایی گیم کنید و یا با دوستان خود تیمی متشکل از حداکثر سه نفر دیگر تشکیل دهید تا تجربه‌ای co-op داشته باشید. هر کاری که می‌توانید انجام دهید تا با زمین گیم سازگار شوید؛ در جستجوی سلاح‌ها و تجهیزات مختلف باشید، تله‌ها را کار بگذارید و از محیط گیم، در مبارزه‌ای سندباکس و چالش‌برانگیز، به نفع خود استفاده کنید. از ترکیب مهارت‌های منحصر به فرد خود برای از پای درآوردن دشمنان، پشتیبانی از متحدان خود با گیمابی سلامت آن‌ها و به اشتراک گذاشتن لوت بعد از شکست دادن دشمن، استفاده کنید. در Generation Zero، زنده ماندن به منزله‌ی برنده شدن است.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی گیم را به صورت آنلاین تماشا کرده و در صورت تمایل آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p | دریافت تریلر با کیفیت ۴K

Generation Zero قرار است که در بهار سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاهها مسدود است