http://buy-game.ir

انتشار اطلاعاتی جنگاه از بخش بتل رویال گیم Call of Duty Black Ops 4

0


انتشار اطلاعاتی جنگاه از بخش بتل رویال گیم Call of Duty Black Ops 4

به تازگی اطلاعات جنگاهی از بخش بتل رویال گیم Call of Duty Black Ops 4 با نام Blackout منتشر شده است که ما را بیش از پیش با این گیم آشنا خواهد کرد.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا دو ماه دیگر شاهد عرضه گیم Call of Duty Black Ops 4 هستیم که قرار است تجربه جنگاهی را در دسترس کاربران قرار دهد. البته باز هم این نسخه قرار است تا به آینده و تکنولوژی‌های پیشرفته سفر کند و ما باری دیگر شاهد اسلحه‌های حرفه‌ای و ربات‌های پیشرفته باشیم.

با گذر زمان، شهرت و محبوبیت حالت بتل رویال در میان گیم‌ها و گیمکنان بیشتر می‌شود که البته دو الگو بزرگ گیم‌های بتل رویال، عناوین Fortnite و PUBG هستند. با وجود این دو گیم، عناوین بزرگ و شرکت‌های مشهور هم قصد دارند حالت بتل رویال را با تغییرات جنگاه و دیگر اضافات، به گیم خود اضافه کنند تا رضایت کاربران افزایش یابد و یا حتی میزان فروش آن‌ها بیشتر شود.

از این رو گیم Call of Duty Black Ops 4 هم جزو عناوینی است که حالت بتل رویال را شامل می‌شود. البته تیم سازنده گیم و شرکت اکتیویژن (Activision)، حالت بتل رویال را با نام Blackout در این گیم طراحی کرده‌اند. اخیرا کودی جوهانسون (Coddy Johnson)، مدیر بخش اجرایی شرکت اکتیویژن، توضیحاتی را در رابطه با بخش Blackout ارائه داده است:

انتظارات ما و گیمکنان از این گیم به شدت بالا است، البته روند ساخت و توسعه گیم با موفقیت پیش می‌رود و مشکلی در این میان نیست. ما در رابطه با این گیم حس خوبی داریم، از سویی دیگر واکنش‌های بسیار خوبی را از طرفداران دریافت می‌کنیم.

وی در ادامه افزود که Call of Duty Black Ops 4، قرار است یک تجربه جذاب، سرعتی و هیجان‌انگیز مانند نسخه‌های قبلی گیم به کاربران ارائه دهد که البته می‌توان گفت این سری گیم، با همین نوع گیم پلی شناخته می‌شود. در رویدادی که این گیم به طور رسمی به همگان بررسی شد، افراد زیادی در تمامی نقاط دنیا آن را تماشا کردند و البته از همه چیز راضی بودند، به همین علت انرژی و اشتیاق زیاد کاربران به سازندگان هم منتقل می‌شود و این در روند ساخت گیم تاثیر گذار است:

کمی قبل‌تر تریلری جنگاه از بخش Blackout عرضه کردیم که استقبال از آن بی‌نظیر بود، ما دقیقا از اشتیاق پرشور و گرم کاربران برای تجربه حالت بتل رویال با خبر هستیم و می‌دانیم که می‌خواهند هرچه زودتر این گیم را تجربه کنند. البته این موضوع از قبل هم توسط تیم سازنده گیم حس شده بود. وقتی افراد مختلفی را برای آزمایش گیم دعوت کردیم، اشتیاق و رضایت را در چشمان آن‌ها مشاهده کردیم، در آن جا مطئمن شدیم که گیم در راه درستی قرار گرفته است.

بدون شک با تجربه نسخه‌های قبلی این سری گیم، می‌دانید که بعضی از صحنه‌ها و بخش‌های گیم از قبل تعیین شده هستند و کاربران دخالتی در وقوع آن‌ها ندارند. اما این موضوع دیگر در Call of Duty Black Ops 4 وجود نخواهد داشت، در واقع کاربران باید اتفاقات، جریان‌ها و آینده خود را در گیم بسازند. آن‌ها مهارت‌ها و توانایی‌هایی را به دست خواهند آورد که تغییرات زیادی در راه آینده آن‌ها ایجاد می‌کند.

کودی جوهانسون در قسمت پایانی توضیحات خود، اعلام کرد که Call of Duty Black Ops 4 بسیار جذاب، هیجان‌انگیز و زیبا خواهد بود. به همین علت می‌تواند ساعت‌ها و حتی مدت‌های طولانی‌تر، کاربران و طرفداران را سرگرم کند تا دیگر نیازی به تجربه گیم دیگری نداشته باشند.

در بخش دیگری، شاهد صحبت‌های جنگاه مدیر بخش اقتصادی شرکت اکتیویژن یعنی اسپنسر نیومن (Spencer Neumann) بودیم. در واقع صحبت‌های وی با سئوالات کاربران در رابطه با تاریخ انتشار گیم، شروع شد. از وی پرسیدند که آیا انتشار این گیم در ماه‌های پایانی سال و نزدیک بودن تاریخ عرضه دیگر عناوین بزرگ به آن، مشکلات اقتصادی را برای آن‌ها ایجاد خواهد کرد؟ نیومن گفت که ما هر سال، شاهد رقابت بسیار نزدیکی میان گیم‌های بزرگ هستیم که انگار امسال این رقابت جدی‌تر خواهد بود. او افزود:

در هر شرایطی، اکتیویژن به این وضعیت و نوع رقابت‌های پایانی سال، عادت کرده است. ما روند کاری خود را دوست داریم.

به نظر او، عامل اصلی موفقیت شرکت اکتیویژن، ساخت گیم‌ها و آثار با کیفیت است! طبق گفته وی، افراد باهوش، حرفه‌ای و خلاقی در این شرکت حضور دارند که در واقع عامل‌های موفقیت‌های این شرکت هستند.

در نهایت شاهد یک پرسش بسیار جالب از نیومن بودیم. از او پرسیدند که حضور گیم‌هایی مثل Fortnite و PUBG، تا چه میزان بر روی افزوده شدن بخش بتل رویال به Call of Duty Black Ops 4 تاثیرگذار بوده است؟ او جواب داد که در مدت زمانی که گیمکنان زیادی از سایر حالت‌ها و عناوین فاصله گرفته و وقت خود را صرف تجربه حالت بتل رویال می‌کنند، نتایج اقتصادی جالبی به دست آورده است. به عقیده او، سبک بتل رویال توانسته مرزهای صنعت گیم‌ها را گسترش دهد و این صنعت نسبت به گذشته، شناخته‌شده‌تر و مشهورتر باشد. در واقع به لطف وجود بتل رویال، جامعه گیمکنان و طرفداران، افزایش یافته است.

گیم Call of Duty Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه سال ۱۳۹۷ مصادف با ۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است