http://buy-game.ir

المان‌های رابط کاربری Cyberpunk 2077 را می‌توان خاموش کرد

0


المان‌های رابط کاربری Cyberpunk 2077 را می‌توان خاموش کرد

سرانجام این هفته شاهد نمایشی طولانی از گیم‌پلی عنوان Cyberpunk 2077 بودیم و بیشتر طرفداران سبک نقش‌آفرینی از آنچه که نگاهند راضی بودند. در این تریلر همچنین نگاهی اجمالی به رابط کاربری فعلی گیم داشتیم و ظاهرا این رابط کاربری به خصوص در مبارزات، آن‌طور که به نظر می‌رسد هجومی نیست.

مارسین موموت (Marcin Momot)، سرپرست انجمن گیم‌بازان، در گفتگویی با Sardukhar، مدیر انجمن‌های Cyberpunk 2077، اظهار داشت که تیم سازنده در نظر دارد تا اکثر المان‌های موجود در رابط کاربری را اختیاری کند. او در این خصوص به آمار آسیب اشاره کرد که قابلیت غیرفعال کردن آن، قطعا خبر خوبی به شمار می‌رود. در ادامه صحبت‌های او را در این زمینه می‌خوانید:

این دقیقا برنامه‌ای است که ما داریم. بیشتر المان‌های رابط کاربری (از جمله آمار آسیب) اختیاری خواهند بود.

طبق اظهارات سازندگان در سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، بازخوردها نسبت به گیم‌پلی این عنوان بسیار مثبت بوده است. همچنین سازندگان اخیرا در مورد سیستم پیشرفت شخصیت و تاثیر ماژول‌های مختلف در گیم‌پلی سلاح‌ها توضیحاتی ارائه داده‌اند. ظاهرا خود سازندگان نیز از واکنش‌های منفی نسبت به اول شخص بودن گیم آگاهی دارند؛ با این وجود شاید تخریب‌پذیری کامل محیط بتواند از بار منفی این واکنش‌ها بکاهد.

گیم Cyberpunk 2077 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دست توسعه قرار دارد. همچنین شایعاتی مبنی بر میان‌نسلی بودن گیم به گوش می‌خورد. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان اعلام نشده است. برای مشاهده اولین تریلر از گیم‌پلی گیم به این لینک مراجعه کنید. برای پیگیری سایر نیوز مربوط به گیم نیز به این آدرس مراجعه نمایید.

دیدگاهها مسدود است