http://buy-game.ir

استودیو مستقل میدنایت هاب تعطیل شد

0


استودیو مستقل میدنایت هاب تعطیل شد

استودیو سوئدی میدنایت هاب (Midnight Hub) مدتی پس از عرضه اولین گیم خود تعطیل شد.

میدنایت هاب سازنده گیم اول شخص معمایی Lake Ridden است؛ این گیم در ماه می سال جاری منتشر شد. در Lake Ridden گیم‌بازان کنترل دختری ۱۳ ساله به نام ماری (Marie) را برعهده دارند و باید به دنبال خواهر گمشده او بگردند. در زمان عرضه، گیم با بازخورد‌های خوبی برروی استیم (Steam) رو به رو شد به طوری که تا ۵ روز پس از انتشار در صفحه اول عناوین پرفروش قرار داشت.

با این حال با توجه به گفته‌های سارا کیسن (Sara Casen) مدیر استودیو میدنایت هاب، به رغم استقبال گرم گیم‌بازان، Lake Ridden نتوانسته برای سر پا نگه داشتن استودیو فروش خوبی را تجربه کند. کیسن در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که در حال حاضر به دنبال یافتن شغلی در زمینه تهیه‌کنندگی گیم‌های رایانه‌ای است. در ادامه این توییت او ضمن اعلام تعطیلی استودیو، از تمام کارکنان تشکر کرده و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کند.

سارا کیسن در پایان توییت خود اعلام کرد که تعداد دنبال‌کننده‌های او در توییتر بیشتر از کسانی است که نسبت به خرید گیم اقدام کرده‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع، به نظر می‌رسد که فروش گیم کمتر از ۳ هزار نسخه بوده است.

این خبر بسیار ناراحت‌کننده است. امیدواریم تا در آینده با استقبال خوب گیم‌بازان از گیم‌های مستقل، شاهد از بین رفتن فرصت‌های مناسب برای تجربه عناوین متفاوت نباشیم. Lake Ridden عنوانی فوق‌العاده زیبا و منحصر به فرد بود اما این گیم هم یکی دیگر از قربانیان نبود ناشری بزرگ با تبلیغاتی پر سر و صدا است.

گیم Lake Ridden هم اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

دیدگاهها مسدود است