http://buy-game.ir

احتمالا در Darksiders 4 شاهد وجود مکانیک‌هایی از سری Devil May Cry خواهیم بود

0


احتمالا در Darksiders 4 شاهد وجود مکانیک‌هایی از سری Devil May Cry خواهیم بود

احتمالا با داستان سری Darksiders آشنا هستید. داستانی که روایتگر چهار سوار آخرالزمان است که برای از بین بردن هفت گناه مرگبار و برگرداندن نظم بین خیر و شر تلاش می‌کنند. در هر نسخه از این گیم شاهد روایت داستان یکی از این چهار شخصیت هستیم. حال در Darksiders 3 نوبت به Fury رسیده تا شاهد داستان جذاب او باشیم. در حالی که هنوز نسخه سوم عرضه نشده، اما به نظر می‌رسد که سازندگان در حال بررسی ایده‌های خود برای ساخت نسخه چهارم هستند.

در سه نسخه اول، هر کدام از شخصیت‌های اصلی سلاحی سرد با خود حمل می‌کنند، اما در مورد شخصیت چهارم یعنی استرایف (Strife) قضیه کمی فرق می‌کند. Strife دو تفنگ با نام‌های Mercy و Redemption را به عنوان سلاح اصلی خود به همراه دارد که این موضوع او را به یک شخصیت چالش‌برانگیز برای گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) تبدیل کرده است.

بنابر گفته‌ی سازندگان در صورت استفاده Strife از شمشیر و تنفگ، آن‌ها ممکن است از مکانیک‌های عنوانی نظیر Devil May Cry برای طراحی و ساخت این شخصیت استفاده کنند. این بدان معناست که سلاح اصلی Strife شمشیر است و او می‌تواند در طول گیم با ترکیب این سلاح با تفنگ‌های خود به مبارزه بپردازد. به هر حال نگاهن نتیجه نهایی جالب خواهد بود.

ما بار‌ها در مورد Strife صحبت کردیم، اما در ابتدا تصمیم به طراحی Fury گرفتیم. او قرار است تفنگ‌های با خود حمل کند و این موضوع خیلی از چیزها را تغییر می‌دهد. پس یا می‌توانیم به مسیر Devil May Cry برویم، جایی که او شمشیر و تفنگی به همراه دارد؛ و یا می‌توانیم عنوانی با محوریت تفنگ‌های او بسازیم. ما قطعا به این موارد فکر کرده‌ایم.

در حال حاضر به غیر از نام شخصیت Darksiders 4، هیچ چیز دیگری از آن نمی‌دانیم، در واقع این احتمال وجود دارد که این عنوان هیچگاه ساخته نشود، اما به هر حال اشتیاق گان‌فایر گیمز برای تکمیل داستان این سری، قابل تحسین است. امیدواریم با حمایت گیمکنان از Darksiders 3، شاهد ساخت و عرضه نسخه چهارم باشیم.

گیم Darksiders 3 در تاریخ سه شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۷ (۲۷ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است