http://buy-game.ir

احتمالاً نام پروتاگونیست Cyberpunk 2077 توسط گیم‌باز قابل تغییر باشد

0


احتمالاً نام پروتاگونیست Cyberpunk 2077 توسط گیم‌باز قابل تغییر باشد

گرچه داستان سری گیم‌های The Witcher به واسطه انتخاب‌ها و تصمیمات گیم‌بازان پیش می‌رفت اما در اصل روایتگر داستان گرالت (Geralt) و ماجراجویی‌های او بود. احتمالاً در گیم بعدی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، یعنی عنوان Cyberpunk 2077، شاهد چنین رویه‌ای نباشیم و در عوض تغییرات جالب‌تری اعمال شوند. اگرچه شخصیت اصلی این گیم، V، مانند پروتاگونیست‌های عناوین Dragon Quest و The Legend of Zelda نخواهد بود اما توسعه دهندگان گیم مورد بحث ترجیح می‌دهند که داستان آن تماماً به خود گیم‌باز مربوط باشد.

از ابتدا هم می‌دانستیم که به رغم اول شخص بودن گیم Cyberpunk 2077، می‌توانیم ظاهر شخصیت V را تا حدودی تغییر دهیم و حتی شخصیت و داستان آن نیز به واسطه انتخاب‌های گیم‌بازان قابل تغییر خواهد بود. در حال حاضر اما به نظر می‌رسد که به احتمال بسیار زیاد، نام این پروتاگونیست نیز توسط گیم‌باز قابل تغییر باشد.

به تازگی استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد در پاسخ به توییت یکی از طرفداران گیم Cyberpunk 2077 اعلام کرد که در حال حاضر نام شخصیت اصلی این گیم V است اما آن‌ها هنوز تصمیم قطعی در این باره نگرفته‌اند که آیا این نام، یک اسم خیابانی است یا حقیقی و یا گیم‌باز می‌تواند آن را تغییر دهد یا خیر. ظاهراً گیم Cyberpunk 2077 شباهت‌های بسیاری به عنوان Mass Effect دارد چراکه در این گیم نیز گیم‌باز می‌توانست در کنار ظاهر و جنسیت شخصیت اصلی آن، نام او را نیز تغییر دهد. توییت مورد بحث به شرح زیر است:

در حال حاضر نام شخصیت اصلی [این گیم] V است اما این چیزی‌ست که ما هنوز درباره آن بحث می‌کنیم.

در راستای دیگر نیوز منتشر شده درباره گیم Cyberpunk 2077، چندی پیش شاهد انتشار جزئیات جنگاهی از آن بودیم. همچنین سازندگان این گیم بیان داشتند که زاویه‌ی نگاه اول شخص آن، تجربه بسیار قدرتمندی به گیم‌بازان ارائه خواهد داد. همچنین به صورت رسمی تائید شد که گیم‌پلی گیم Cyberpunk 2077 در جریان رویداد Gamescom 2018 به نمایش در نخواهد آمد.

گیم Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما پیش‌بینی می‌شود که تا قبل از سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد.

دیدگاهها مسدود است