http://buy-game.ir

آقای ایان کوران به عنوان مدیر اجرایی شرکت سگا در آمریکا منصوب شد

0


آقای ایان کوران به عنوان مدیر اجرایی شرکت سگا در آمریکا منصوب شد

امروز شعبه‌ی آمریکای شرکت سگا اعلام کرد که آقای ایان کوران (Ian Curran) را به عنوان رئیس و مدیر اجرایی جنگاه خود منصوب کرده است. حکم انتصاب ایشان از امروز مصادف با یک آگوست، اجرایی شده است.

آقای کوران که در گذشته با شرکت‌هایی همچون THQ و Acclaim همکاری داشته است، به عنوان مدیر اجرایی شرکت وظیفه‌ی مدیریت منابع شرکت را با هدف بهینه‌سازی و افزایش سودهی محصولات، و همچنین مسائل مربوط به سری Sonic را در مناطق آمریکا و EMEA (اروپا، آسیای میانه و آفریقا) به عهده خواهد داشت. ایشان همچنین به عنوان عضوی از هیئت مدیره‌ی شرکت Atlus آمریکا فعالیت خواهد کرد و موظف است گزارش عملکرد خود را مستقیما به مدیر عامل شرکت سگا، آقای تاتسویوکی میازاکی (Tatsuyuki Miyazaki) تحویل دهد.

این خبر در جریان یک کنفرانس خبری با حضور شخصیت‌های ارشد شرکت و آقای کوران، به اطلاع عموم رسیده است. در جریان این کنفرانس آقای کوران درباره‌ی انتصاب خود به این سمت گفتند :

من از آقای میازاکی و تمام اعضای ارشد شرکت به خاطر این فرصت برای هدایت و مدیریت شرکت در منطقه‌ی آمریکا و EMEA بسیار سپاسگذارم. من قدردان زحمات زیادی که آقای هیروکا برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب و شرایط امروز شرکت کشیده‌اند، هستم. با موفقیت عناوینی همچون Persona 5، Sonic Forces، Sonic Mania Plus و سری Yakuza و همچنین عناوین قدرتمند بسیاری که در راه هستند، این زمان فوق‌العاده‌ای برای اضافه شدن به این تیم است. به عنوان عضوی از خانواده‌ی بزرگ سگا، ما وارث فرصت‌ها و زحمات بسیار باارزشی هستیم و من قصد دارم  نهایت تلاشم را برای استفاده از تمامی ظرفیت این میراث به کار بگیرم.

آقای میازاکی نیز به عنوان مدیرعامل شرکت، چند کلمه‌ای با خبرنگاران صحبت کردند. ایشان گفتند:

ما همانطور که برروی فرصت‌های تازه و عناوین جنگاه برای مخاطبانمان کار می‌کنیم، اعضای جنگاهی را به تیم خود اضافه می‌کنیم و این موضوع بر کسانی که در شرکت ما کار می‌کنند پوشیده نیست. از زمان جابه‌جایی دفتر مرکزی شرکت از سان‌فرانسیسکو، ما یک تجارت قدرتمند‌تر را شروع کرده‌ایم که فضای زیادی برای رشد دارد. همانطور که ما شرکت خود را توسعه می‌دهیم، لازم است که افرادی با مهارت‌ها و ایده‌های تازه را به تیم مدیریتی خود اضافه کنیم. من از صمیم قلب به ایان به خاطر اضافه شدن به خانواده‌ی بزرگ شرکت سگا و پذیرفتن مسئولیت مدیر اجرایی شرکت و همچنین مدیریت شعبه‌ی آمریکای سگا، تبریک می‌گویم. مسئولیت‌های ایان برای گسترش شرکت ما در آمریکا ضروری است. من و دیگر اعضای ارشد تیم از ایده‌های او حمایت می‌کنیم و مطمئن خواهیم شد که او تمام آنچه برای پیشرفت شرکت به آن نیاز دارد را در اختیار دارد.

در پایان این کنفرانس، آقای Naoto Hiraoka به عنوان مدیر ارشد شرکت Atlus نیز به آقای کوران خوش‌آمد گفتند. ایشان درباره‌ی پیوستن آقای کوران به این شرکت گفتند:

ما مدت زیادی است که به دنبال شخص مناسب برای این جایگاه می‌گشتیم و من از اینکه ایان به عنوان مدیر اجرایی شعبه‌ی آمریکا به جمع ما پیوسته است، بسیار خوشحال هستم. تجربه‌ی بالای او در زمینه‌های گیم‌های رایانه‌ای، مدیریت و توسعه‌ برای ما و آینده‌ی شرکت، بسیار ارزشمند و ضروری است. من بی‌صبرانه منتظر همکاری با ایان برای رسیدن به اهداف مشترکمان و گسترش شرکت در مناطق آمریکا و EMEA هستم.

بر کسی پوشیده نیست که شرکت سگا به لطف عملکرد فوق‌العاده‌ی عناوین خود و همچنین انتشار محصولات خود در غرب، روندی رو به رشد را در مناطق غربی پیش گرفته است. حال باید منتظر ماند و نگاه آیا آقای کوران موفق به هدایت کشتی این شرکت به ساحل آرام خواهد شد یا خیر.

دیدگاهها مسدود است