http://buy-game.ir

Sega درخصوص بهبودهای گرافیکی Shenmue 1 and 2 توضیحاتی ارائه کرد

0


Sega درخصوص بهبودهای گرافیکی Shenmue 1 and 2 توضیحاتی ارائه کرد

علاوه بر ارائه توضیحات در مورد بهبودهای گرافیکی عنوان Shenmue 1 and 2 HD Remaster، توضیحاتی نیز در مورد نرخ فریم این گیم و این که چرا روی ۳۰ بر ثانیه قفل شده است نیز توسط Sega داده شد. طبق این اظهارات به نظر می‌رسد که Sega دلیل قانع کننده‌ای برای انجام این کار داشته که در ادامه با هم از جزئیات بیشتر این خبر مطلع خواهیم شد.

زمانی که غیر ممکن، ممکن شد و خبر ساخت و توسعه Shenmue 3 اعلام شد، اولین سوالی که از جانب طرفداران مطرح شد این بود که پس پورت Shenmue and Shenmue II چه می‌شود؟ Sega در نهایت تصمیم گرفت که این خیالات و رویاها را به واقعیت بدل کند و اخیرا هم جلسه پرسش و پاسخ مفصلی برگزار کرد و چند نکته کلیدی در مورد پورت نسخه رایانه شخصی این گیم‌ها و همچنین سایر نسخه‌های آن‌ها مطرح کرده است.

اولین نکته‌ای که بدان اشاره شده این است که گیم‌های آرکید جذابی که در نسخه‌های کلاسیک و اولیه این گیم‌ها وجود داشت، همچنان باقی مانده‌اند و کاملا دست نخورده مانده‌اند. همچنین جدای از ویژگی‌های بصری بهبود یافته که در تمام گیم‌های بازسازی شده امری عادی و طبیعی است، و همچنین رزولوشن HD و UI بهبود یافته و به‌روزرسانی شده، این گیم از این به بعد امکان حرکت با دسته‌های آنالوگ کنترلر را نیز برای گیم‌بازان محیا خواهد کرد. علاوه بر این‌ها گیم‌بازان از این به بعد می‌توانند هر جای این گیم که دوست داشتند، گیم خود را ذخیره کنند و همچنین فایل‌های ذخیره خود را از نسخه اول به نسخه دوم منتقل کنند. همچنین دوبله انگلیسی و ژاپنی هم در هر دو نسخه برای گیم‌بازان در دسترس قرار گرفته است.

اما با این حال، محدودیت‌هایی هم در این گیم وجود دارد. مثل میان‌پرده‌هایی که به صورت جعبه‌های دیالوگ به نمایش در می‌آیند. همچنین تیم توسعه دهنده این گیم نسخه ایکس‌باکس عنوان Shenmue II را نیز پورت کرده تا گیم‌بازان این بار این گیم را با جلوه‌های بصری و گرافیکی بهتر تجربه کنند. علاوه بر این مشخص شده که این گیم از برخی از ویژگی‌های انحصاری برای نسخه رایانه شخصی نیز بهره‌مند است که از این جمله می‌توان به قابلیت پشتیبانی کامل از کنترلر و یا موس و کیبورد اشاره کرد.

اما در مورد این که چرا این گیم روی نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه قفل شده است، تیم سازنده این گیم توضیحاتی ارائه کرده است. آن‌ها اظهار کرده‌اند که برخی محدودیت‌های کد بندی شده در بخش نرخ فریم وجود دارد که بدین معنا است که اگر آن‌ها در مسیر ساخت و توسعه این گیم قصد افزایش نرخ فریم را داشتند، ممکن بود همه چیز به هم بریزد و تمام زحمات آن‌ها به باد برود. عنوان Shenmue & Shenmue II HD در تاریخ ۳۰ مرداد ماه سال جاری (بیست و یکم آگوست ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

دیدگاهها مسدود است