http://buy-game.ir

SDCC 2018 | اطلاعات جنگاهی از عنوان Spider-Man منتشر شد

0


SDCC 2018 | اطلاعات جنگاهی از عنوان Spider-Man منتشر شد

اطلاعات جنگاهی از عنوان Marvel’s Spider-Man در نمایشگاه کمیک کان منتشر شد.

برایان انتهار کارگردان هنری گیم Marvel’s Spider-Man، بیل روزمن کارگردان اجرایی و مدیر نوآری مارول گیمز و یوری لوونتال گیمگر نقش پیتر پارکر اطلاعات جنگاهی از این عنوان منتشر کردند.

 • گیمگر شخصیت سیلور سیبل در این عنوان نیکول الیس است. او در محورهای مختلف در مقایسه با مرد عنکبوتی و دشمنان‌اش قرار دارد و با “یک پویایی جالب و غیرمنتظره” به گیم اضافه شده است.
 • افراد سیلور سیل از همان کشوری که شخصیت سیلور سیبل در آن زندگی می‌کرده است، هستند. آن‌ها بعد از او طراحی شده‌اند.
 • استودیو اینسومنیاک گیمز به چگونگی نمایش شخصیت مایلز مورالز در کمیک‌ها متکی شده است. او یک طرفدار دو آتیشه مردعنکبوتی است. مشارکت یک موضوع بزرگ در این گیم است و صحنه نگاهار میلز مورالز و مری جین در تریلر داستانی این عنوان، نشان دهنده این موضوع است. پیتر پارکر وارد سطح متفاوتی در زندگی و در طول گیم می‌شود، ما در این عنوان خواهیم نگاه که حتی یک ابرقهرمان به کمک نیاز دارد.
 • لوونتال اشاره کرد که صحنه‌‌هایی که پیتر پارکر به همراه مایلز مورالز در کنار یکدیگر هستند، از صحنه‌های مردعلاقه او است.
 • مرد عنکبوتی با توجه به اینکه آیا او ماسک خود را پوشیده است یا نه، به طور متفاوتی سخن می‌گوید و یا با کسی صحبت می‌کند. اگر او با مری جین صحبت کند، حتی اگر او به عنوان مرد عنکبوتی کار کند، او “هنوز پیتر” است اما زمانی که او با کس دیگری صحبت می‌کند این اتفاق نمی‌افتد. هنگامی که او ماسک خود را نپوشیده باشد، اعتماد به نفس کمتری دارد و کمی بی دست و پا است. با توجه به صحبت‌های برایان انتهار، این بسیار دلگرم کننده است. هنگامی که او ماسک خود را می‌پوشد، با اعتماد به نفس است.
 • استودیو اینسومنیاک گیمز به منبع (کمیک‌ها) احترام گذاشته است، اما هنوز با شعار “از مخلوط کردن آن نترسید.” به کار خود ادامه می‌دهد. به همین دلیل برخی از شخصیت‌ها را به شیوه‌های جنگاه ارائه داده‌اند. آنها به پیشینه مری جین نگاه کردند و تصمیم گرفتند به او هدف بدهند، شخصیت مورد نظر خود را از او بسازند و او را در وسط درام و خطر قرار داده و به همین دلیل است که برایان انتهار پیشنهاد کرد او را به عنوان یک خبرنگار در روزنامه The Daily Bugle قرار دهند. او همچنین نشان می‌دهد که چه حسی دارد زمانی که در یک جهان که ابرقهرمان‌ها حضور دارند، ابرقدرت نداشته باشیم.
 • اینسومنیاک گیمز چیزهای زیادی از این عنوان نمایش داده است، اما هنوز هم چیزهایی وجود دارد که “هیچ کس در مورد آن چیزی نمی‌داند.”و این گیم بسیار “بزرگ” است.
 • لباس Velocity که اخیرا از آن رونمایی شد، روش دیگری است که در آن تیم بر مبنای منابع نوآوری کرده‌اند: آن‌ها این لباس را را با ایده تحویل چیزی که حالت مارولی داشته باشد، طراحی کرده‌اند. این لباس توسط آدی گرانو (Adi Granov) طراحی شده است، او بروی فیلم‌های مردآهنی (Ironman) کار کرده و به طراحی لباس جنگاه شخصیت بلک پنتر کمک کرده است. او همچنین بسیاری از کاورهای سری کمیک Nova و بسیاری دیگر را طراحی کرده است.
 • اسم لباس Velocity یک راهنما درباره‌ی قدرت آن است.
 • شخصیت گربه سیاه با Black Cat در قسمت اول بسته الحاقی The City that Never Sleeps حضور دارد. بیل روزمن خاطر نشان کرد که شخصیت گربه سیاه حاضر در این عنوان، نسخه‌ی گربه سیاه تیم اینسومنیاک گیمز است. تمام دشمنان حاضر در این عنوان به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نسخه کمیکی آن‌ها مدرنیزه شده و تابحال نگاهه نشده‌اند.
 • قبل از انتشار بسته الحاقی این عنوان، اشاراتی به شخصیت گربه سیاه در داخل گیم می‌شود.
 • با توجه به صحبت‌های بیل روزمن، تیم اینسومنیاک گیمز “شکست نخواهد خورد” و مسئولیت آن‌ها این است که این کار را درست انجام دهند. آن‌ها یک فرصت دارند و نمیتوانند افرادی باشند که “با تمام این استعداد و کنسول پلی استیشن کار کرده و آن را خراب کنند”. آنها می خواستند تعالی ایجاد کنند و از تمام وقت استفاده کنند تا بهترین گیم مردعنکبوتی ساخته شده را ایجاد کنند. بزرگترین گیم مارول در تمام دوران، بزرگترین گیم استودیوی اینسومنیاک گیمز در تمام دوران و بزرگترین گیم ویدیویی در تمام دوران را بسازند.
 • آن‌ها به سوال “آیا شخصیت مایلز مورالز در این عنوان قابل گیم است؟” پاسخ “تا روز ۱۶ شهریور باید منتظر بمانید.” داده‌اند.

در روز گذشته در نمایشگاه کمیک کان تریلر داستانی جنگاهی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد و همچنین لباس سوم پیش خرید این عنوان بررسی شد و استودیوی اینسومنیاک گیمز از باندل پلی استیشن ۴ این عنوان رونمایی کرد. در آخر گیمگر نقش مری جین در عنوان Marvel’s Spider-Man مشخص شد و با توجه به تریلر داستانی این عنوان، گویا چهره این شخصیت با تغییراتی همراه بوده است.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

دیدگاهها مسدود است