http://buy-game.ir

SDCC 2018 | از باندل پلی استیشن ۴ Spider-Man بصورت رسمی رونمایی شد

0


SDCC 2018 | از باندل پلی استیشن ۴ Spider-Man بصورت رسمی رونمایی شد

استودیوی اینسومنیاک گیمز بصورت رسمی از باندل پلی استیشن ۴ پرو و پلی استیشن ۴ گیم Marvel’s Spider-Man رونمایی کرد.

امروز صبح غرفه گیم‌های مارول در نمایشگاه کمیک کان برگزار شد و استودیوی اینسومنیاک گیمز بصورت رسمی از باندل پلی استیشن ۴ پرو و پلی استیشن ۴ گیم Marvel’s Spider-Man رونمایی کرد. مدت‌ها پیش باندل پلی استیشن ۴ پرو این عنوان فاش شده بود اما استودیوی اینسومنیاک گیمز واکنشی به این قضیه نشان نداد.(شما می‌توانید این خبر را در اینجا مطالعه نمائید.) اما هم‌اکنون این باندل بصورت رسمی بررسی شد.

دانلود و تماشا با کیفیت ۴۸۰p | دانلود و تماشا با کیفیت ۷۲۰p | دانلود و تماشا با کیفیت ۱۰۸۰p

باندل پلی استیشن ۴ پرو این عنوان با قیمت ۳۹۹$ در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به همراه یک ترابایت حافظه و یک نسخه از گیم منتشر خواهد شد. نسخه‌های متفاوت دیگری نیز وجود دارند که برای قاره اروپا در نظر گرفته شده‌اند مانند پلی استیشن ۴ معمولی به همراه هارد یک ترابایت و دو دسته و یک نسخه از گیم، پلی استیشن ۴ معموملی به همراه یک ترابایت حافظه و یک نسخه از گیم اما رنگ سیاه و… که همه در تاریخ ۷ سپتامبر یعنی ۱۶ شهریور منتشر خواهند شد

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

دیدگاهها مسدود است