http://buy-game.ir

No Man’s Sky در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین استیم قرار گرفت

0


No Man’s Sky در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین استیم قرار گرفت

به تازگی به‌روزرسانی بزرگی برای No Man’s Sky منتشر شده است که شامل بازنگری کلی در بسیاری از بخش‌های گیم می‌شود. این به‌روزرسانی ویژگی‌ها و تغییرات بسیاری که طرفداران از زمان انتشار گیم در سال ۲۰۱۶ منتظر آن بوده‌اند را به همراه دارد. به نظر می‌رسد این ویژگی‌های جنگاه به اندازه‌ی کافی هیجان انگیز هستند که طرفداران را مجاب به خرید No Man’s Sky کرده است؛ به طوری که هم اکنون گیم در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین استیم (Steam) قرار دارد.

NEXT بزرگترین به‌روزرسانی No Man’s Sky تا به امروز می‌باشد. پس تعجبی ندارد که بسیاری از گیمکنان پس از عرضه‌ی این به‌روزرسانی به خرید گیم علاقه‌مند شده‌اند. اکنون که در حال نگارش این مطلب هستیم، No Man’s Sky با ۵۰ درصد تخفیف و با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی استیم به فروش می‌رسد. پس اگر شما هم به تجربه‌ی این عنوان علاقه‌مند هستید، مطمئنا هم اکنون بهترین زمان برای خرید آن است. با این تغییرات و قیمت مناسب No Man’s Sky، این گیم موفق شده تا بالاتر از عناوینی نظیر PlayerUnknown’s Battlegrounds و نسخه پیش خرید Monster Hunter: World، در صدر پرفروش‌ترین عناوین استیم قرار بگیرید.

با عرضه‌ی به‌روزرسانی NEXT، عنوان No Man’s Sky با بازخورد‌های بسیار مثبتی از سوی کاربران رو به رو شده است. با این حال گیم فاصله‌ی بسیاری تا از بین بردن بازخورد‌های منفی زمان انتشار دارد.

بنابر گفته‌ی هلو گیمز (Hello Games) برای ارتباط هر چه بهتر گیمکنان با No Man’s Sky، این عنوان به صورت هفتگی محتوا و رویداد‌های جنگاهی دریافت می‌کند و در آینده به‌روزرسانی‌های بزرگ دیگری برای آن منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد که پس از ایجاد این تغییرات عظیم در هسته‌ی مرکزی No Man’s Sky، طرفداران دلیلی برای بازگشت به گیم و تجربه‌ی دوباره‌ی آن خواهند داشت.

No Man’s Sky هم اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

دیدگاهها مسدود است