http://buy-game.ir

EA ممکن است عنوان بتل رویال رایگان خود را بسازد

0


EA ممکن است عنوان بتل رویال رایگان خود را بسازد

قطعاً موفقیت فوق‌العاده گیم‌های Fortnite و PUBG برروی عناوین AAA نیز تأثیر گذاشته است. تا جایی که گیم‌های جنگاه Call of Duty: Black Ops 4 و Battlefield V هم قرار است تا میزبان این حالت محبوب باشند. اما به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتس قصد دارد تا عنوانی رایگان و بتل رویال را به صورت جداگانه توسعه دهد.

در طی جلسه سرمایه‌گذاران این شرکت، از آقای بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) سوال شد آیا ممکن است که حالت بتل رویال عنوان Battlefield V به صورت یک گیم جداگانه رایگان عرضه شود. وی پاسخ منفی داد؛ اما یاد‌آور که شرکت الکترونیک آرتس می‌تواند در آینده، گیم بتل رویال رایگان خود را توسعه دهد.

زمانی که در مورد احتمال عرضه یک گیم رایگان بتل رویال مانند Fortnite توسط اکترونیک آرتس سوال شد، آقای یورگنسن چنین پاسخ داد:

ما به آزمایش با یک گیم رایگان جداگانه که ممکن است در سبک تیراندازی یا سبک‌های دیگر باشد، علاقه‌ هستیم. اما فکر نمی‌کنم که این‌گونه به Battlefield نگاه کنیم.

یورگنسن همچنین اشاره کرد که در طی ماه‌ها و سال‌های پیش‌رو، بیشتر در مورد گفته‌های وی اطلاعات کسب خواهیم کرد.

به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتس هم قصد دارد تا از موفقیت عظیم سبک بتل رویال سهمی ببرد. البته این موضوع کاملاً قابل درک است؛ مخصوصاً زمانی که به موفقیت‌های PUBG و Fortnite نگاه می‌کنیم.

ما می‌دانیم که Battlefield V دارای حالت بتل رویال خواهدبود اما در حال حاضر هیچ‌گونه تریلری از این بخش منتشر نشده است. شاید با موفقیت این گیم، شاهد عرضه زود هنگام گیم رایگان بتل رویال الکترونیک آرتس باشیم.

همان‌طور که احتملاً‌ می‌دانید، به جز PUBG و Fortnite، دیگر عناوین مننتشر شده در این سبک به موفقیت‌ّای این دو نرسیده‌اند. پس اگر الکترونیک آرتس می‌خواهد وارد این بازار شود، باید ایده‌ای جنگاه و جذاب را در گیم خود ارائه دهد.

عنوان Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

به نظر شما گیم بتل رویال الکترونیک آرتس می‌تواند در مقابل Fortnite و PUBG ایستادگی کند؟

دیدگاهها مسدود است