http://buy-game.ir

Battlefield V: حالت Grand Operations در زمان عرضه در دسترس نخواهد بود

0


Battlefield V: حالت Grand Operations در زمان عرضه در دسترس نخواهد بود

بر اساس اطلاعات جنگاه منتشر شده، استودیو دایس (DICE)، اعلام کرده است که Grand Operations، حالت جنگاه گیم Battlefield V، در زمان عرضه گیم در دسترس  نبوده و در واقع “مدتی کوتاه بعد از انتشار”، اضافه خواهد شد.

طبق جزئیات منتشر شده در وبلاگ این گیم، اولین رویداد Grand Operations که دایس برای این عنوان در نظر گرفته است، مدتی کوتاه پس از انتشار در دسترس قرار خواهد گرفت. متن کامل این پست به شرح زیر است:

Grand Operations، کامل‌ترین تجربه چندنفره بوده و طراحی شده است تا به طور پیوسته، نقشه‌ها و حالت‌های گیم را به نمایش بگذارد. هر Grand Operations یک روایت قدرتمند که از وقایع تاریخی الهام گرفته شده‌ است را ارائه می‌دهد. مدتی کوتاه پس از عرضه گیم، شما می‌توانید در اولین Grand Operations شرکت کنید و در ماه‌های پس از آن، شما به نبرد در دیگر مناطق جنگی نگاهه نشده جنگ جهانی دوم ادامه خواهید داد.

البته این موضوع کمی عجیب است؛ مخصوصاً به خاطر این‌که دایس بیشتر از هرچیز در مورد این حالت صحبت کرده است و حتی این حالت در نسخه آلفای گیم که پیش‌تر ارائه شد نیز وجود داشت. البته هنوز مشخص نیست که مدتی کوتاه پس از انتشار، چند روز و یا حتی چند هفته خواهد بود. برای اطلاع از تاریخ دقیق عرضه این حالت باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر بمانیم.

عنوان Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است