http://buy-game.ir

یادداشت توسعه دهنده عنوان Control در خصوص گذشته شخصیت Jesse

0


یادداشت توسعه دهنده عنوان Control در خصوص گذشته شخصیت Jesse

جنگاها Remedy Entertainment به بررسی داستان عنوان جنگاه خود یعنی Control و گذشته شخصیت این گیم یعنی Jesse پرداخته و اضافه کرده که آن‌ها ابتدا به ساخت دنیای گیم پرداخته‌اند و سپس در مورد داستان آن و نحوه روایت آن تصمیم گرفتند.

Remedy Entertainment اولین یادداشت‌های توسعه دهنده عنوان Control را منتشر کرده است. گیم‌بازان در این گیم در نقش Jesse به انجام آن خواهند پرداخت و او به بررسی دفتر مرکزی اداره کنترل فدرال می‌پردازد (که با نام The Oldest House شناخته می‌شود) و در این راه با چالش‌های مختلفی رو به رو خواهد شد. در اولین یادداشت توسعه دهنده این گیم، کارگردان آن یعنی سم لیک (Sam Lake) و سایر توسعه دهندگان شاغل در استودیوی رمدی توضیحاتی در مورد داستان این گیم و خود شخصیت Jesse ارائه کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

برای رمدی هدف اولیه توسعه Control ساخت و اجرای دقیق دنیایی بوده که توسعه دهندگان آن انتظارش را داشتند. سپس پس از ساخت دنیای گیم و اجرای کامل آن، توسعه دهندگان به دنبال خلق داستان و تجربه‌ای که گیم‌بازان را درگیر کند، پرداختند. در نهایت شخصیت Jesse به عنوان یک بیگانه خلق شد تا هم خود او و هم گیم‌بازان به دنیای گیم بررسی شوند. به نظر می‌رسد که Jesse یک راز مخفی تاریک دارد و به رمز و رازهایی که در دوران کودکی خود نگاهه بود نیز پاسخ خواهد داد.

رمدی نکات بارز شخصیتی Jesse را اینگونه بیان می‌کند که او یک شخصیت رانده شده، تنها، بی خانمان و کسی است که گیم‌بازان برایش دلسوزی خواهند کرد. همچنین اعلام شده که هر چه او در داستان گیم بیشتر پیش می‌رود و راه خود را به سمت The Oldest House هموارتر می‌کند، این ویژگی‌ها بیشتر در شخصیت او نمود پیدا می‌کند و گیم‌بازان حس همزاد پنداری بیشتری با او احساس می‌کنند. Control قرار است در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود، اما هنوز تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است. همچنین سم لیک اظهار کرده که این گیم یک تجربه کاملا خطی نیست و او این گیم را بیشتر یک عنوان پایان باز و متروید مانند می‌داند. وی در این رابطه گفته:

در این گیم هر چه بیشتر به جلو پیش بروید، چیزهای بیشتری را آزاد خواهید کرد.

از این جمله حتی می‌توان اینگونه برداشت کرد که این گیم دارای شخصیت‌های دیگری نیز هست، که هرکدام مراحل فرعی دیگری در اختیار گیم‌بازان قرار خواهد داد. Control در رویداد E3 2018 بررسی شد و در قسمت زیر می‌توانید خبرهایی که در زمان بررسی این گیم و پس از آن از این گیم منتشر شد را مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است