http://buy-game.ir

گیم The Shapeshifting Detective بررسی شد

0


گیم The Shapeshifting Detective بررسی شد

به تازگی یک گیم معمایی و کارآگاهی جنگاهی با نام The Shapeshifting Detective بررسی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

گیم The Shapeshifting Detective به تازگی بررسی شده و در سبک عناوین Full Motion Video است. ناشر این گیم شرکت ویلز اینتراکتیو (Wales Interactive) بوده که گیم معروف The Bunker را در کارنامه خود دارد و به طور کلی عناوین زیادی را در سبک FMV منتشر کرده است. از سویی دیگر استودیو سازنده این گیم، استودیو گیمسازی D’Avekki خواهد بود که یکی از معروف‌ترین گیم‌های آن، The Infectious Madness of Dr. Dekker می‌باشد.

گیم The Shapeshifting Detective در سبک عناوین معمایی و کارآگاهی قرار می‌گیرد که گیمکنان باید در جریان آن سرنخ‌های متخلف را با استفاده از به خرج دادن دقت و حواس بیشتر، پیدا کنند. به طور کلی ۹ شخصیت مختلف در این گیم وجود خواهد داشت که در طول گیم، کاربران باید با تمامی آن‌ها صحبت کنند و تمامی صحنه‌های گفت‌و‌گو ها را مشاهده و بررسی کنند تا قاتل شخصیت Dorta Shaw پیدا شود. از بین این ۹ شخصیت، یکی از آن‌ها قاتل خواهد بود که قصد دارد با مدرک‌های جعلی مختلف و صحبت‌های گمراه‌کننده مانع تشخیص هویت خویش شود. با هر گیم‌کردن مجدد، قاتل از بین شخصیت‌های گیم تغییر خواهد کرد و طبق گفته سازندگان، این یکی از علت‌هایی است که ارزش تکرار گیم را افزایش می‌دهد. همچنین تغییر هر باره قاتل گیم، سبب می‌شود تا مراحل تا پایان گیم، مشخص نباشد و ما شاهد هیجان بیشتری در طول گیم پلی باشیم.

در گیم The Shapeshifting Detective، بیشتر از ۱۶۰۰ نوع FMV وجود خواهد داشت که با کیفیت Full Hd پردازش شده‌اند. همچنین این گیم از آن دسته عناوینی نیست که تمامی اتفاقات گیم پلی آن در یک محیط خاص مثل یک خانه اتفاق می‌افتد. بلکه محیط‌ها و مکان‌های مختلفی در گیم پیاده سازی شده‌اند تا در هر کدام از آن‌ها مدارک و اطلاعات مختلفی یافت شود. همان طور که گفته شد ویدئوهای مختلفی در گیم وجود دارد اما به علت وجود چند خط داستانی مختلف، هیچکدام از آن‌ها تکراری نخواهد شد و هر بار ما شاهد نمایش جنگاهی هستیم. این نکته بدون شک از روند تکراری گیم جلوگیری خواهد کرد و حتی می‌تواند The Shapeshifting Detective را در بین تمامی عناوین FMV، به اصطلاح پرچم‌دار تلقی کند. زیرا برای اولین بار است که چنین امکانات و قابلیت‌هایی در یک گیم در سبک Full Motion Video گنجانده شده است.

هنوز به طور دقیق تاریخ انتشار گیم The Shapeshifting Detective مشخص نیست، اما طبق گفته سازندگان این گیم در فصل پاییز سال جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است