http://buy-game.ir

گیم Temtem از قابلیت گیم میان‌پلتفرمی برروی همه‌ی پلتفرم‌ها به جز پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی می‌کند

0


گیم Temtem از قابلیت گیم میان‌پلتفرمی برروی همه‌ی پلتفرم‌ها به جز پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی می‌کند

سیاست‌های شرکت سونی در زمینه‌ی گیم میان‌پلتفرمی باعث انزوای این شرکت در بحث گیم‌های آنلاین و کاهش جمعیت جامعه‌ی گیم‌بازان آنلاین کنسول پلی‌استیشن ۴ شده است. با این وجود به نظر می‌رسد این شرکت برنامه‌ای برای تغییر این سیاست‌ها ندارد. جنگاهترین گیم که تحت تاثیر این سیاست‌ها قرار گرفته است گیم Temtem است.

این گیم شباهت‌های بسیاری به گیم Pokemon دارد. همانند سری Pokemon، این گیم نیز شامل گرفتن، جمع کردن، ارتقا سطح و مبارزه با هیولاهای موجود در گیم می‌شود ولی برعکس سری Pokemon با یک گیم MMORPG طرف هستیم. گیم Temtem برای عرضه برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان برنامه‌ریزی شده است و از قابلیت گیم میان‌پلتفرمی برروی تمامی پلتفرم‌های به جز کنسول شرکت سونی پشتیبانی می‌کند.

شاید گیم Temtem محبوبیت گیم‌هایی همچون Paladin، Fortnite، Rocket league و یا Minecraft را نداشته باشد ولی به هر حال این گیم نیز قرار است به جمع این لیست که هر روز نیز طولانی‌تر می‌شود، اضافه شود. امیدواریم شرکت سونی هرچه سریع‌تر در سیاست‌های خود در این زمینه بازبینی کند تا گیم‌بازان بتوانند به راحتی از تجربه‌ی گیم‌های آنلاین در کنار دوستانشان، فارغ از پلتفرم لذت ببرند.

دیدگاهها مسدود است