http://buy-game.ir

گیم Override: Mech City Brawl رسماً بررسی شد

0


گیم Override: Mech City Brawl رسماً بررسی شد

Modus Games یکی از ناشرانی است که به تازگی وارد صنعت گیم‌های ویدیویی شده است. پس از عرضه‌ی عنوانی با نام Extinction، این شرکت از گیم جنگاهی با نام Override: Mech City نیز رونمایی کرده است که در ماه دسامبر عرضه خواهد شد.

Override: Mech City یک گیم اکشن سه بعدی است که توسط  استودیوی The Balance Inc ساخته می‌شود. گیم در مجموع دارای ۱۲ ربات است که گیم‌بازان قادر به کنترل آن‌ها در طول گیم هستند. گیم علاوه بر بخش تک نفره، شامل حالت‌ها و بخش‌های مختلفی خواهد بود که از جمله آن‌ها می‌توان به نبردهای یک به یک یا دو به دو اشاره کرد که برای تمامی گیم‌بازان به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. همچنین گیم دارای یک حالت کو آپ است که در این بخش، هر یک از گیم‌بازان قادرند تا یکی از اندام‌های ربات‌ها ( به مانند دست یا پا) را کنترل کرده و به نبرد  با سایر گیم‌بازان بپردازند. پس از هر نبرد گیم‌بازان تجهیزات جنگاهی به دست آورده و قادرند تا در قسمت گاراژ گیم، ربات‌های خود را به آیتم‌های یاد شده مجهز کنند. همچنین گیم دارای نقشه‌های متعددی است که در سرتاسر جهان از ژاپن و مصر گرفته تا مکزیک و سان فرانسیسکو پرا کنده‌اند.

بتای محدود گیم Override: Mech City Brawl در تاریخ ۱۰ اوت آغاز شده و تا ۱۲ اوت (جمعه ۱۹ مرداد الی یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷) ادامه دارد. بنابراین اگر به دنبال تجربه‌ی آزمایشی گیم هستید، این زمان فرصت مناسبی است. شما می‌توانید تریلر و تصاویر مربوط به بررسی گیم Override: Mech City Brawl را نیز در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

گیم Override: Mech City Brawl در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌ی فیزیکی این عنوان که شامل سیزن پس گیم نیز خواهد بود  هم اکنون برای پیش خرید در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است