http://buy-game.ir

گیم Ghost Parade بررسی شد

0


گیم Ghost Parade بررسی شد

طبق جنگاهترین نیوز دنیای گیم‌های ویدئویی، گیم Ghost Parade بررسی شد و قرار است برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی، عرضه شود. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

طی یک اعلامیه جنگاه، شرکت اکسیس گیمز (Aksys Games) از گیم Ghost Parade رونمایی کرد. این گیم در دسته عناوین ساید اسکرولینگ (side-scrolling) یا دو بعدی قرار می‌گیرد که کاربران می‌توانند در طول گیم، یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز را آغاز کنند. وظیفه ساخت این گیم بر عهده استودیو لنترا (Lentera) خواهد بود و به نظر می‌رسد که این گیم قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

تیم سازنده گیم در مورد کلیت این عنوان توضیح داد:

گیم Ghost Parade یک عنوان ماجراجویی با یک گیم پلی کاملا متفاوت است که قرار است گیمکنان را غافل‌گیر کند. از ویژگی‌های اساسی این گیم، می‌توان به اتمسفر گیرا و زیبا، دنیای جادویی و داستان‌های قابل به‌روزرسانی اشاره کرد. سوری (Suri) شخصیت اصلی این گیم است که در یک جنگل گم شده و می‌خواهد راه بازگشت به خانه را پیدا کند. او در مسیر بازگشت با ارواح افسانه‌ای زیادی رو به رو می‌شود که البته قصد صدمه زدن به آن را ندارند. در واقع آن‌ها یاری‌دهنده سوری برای یافتن راه خانه وی هستند. در آن سو، این ارواح به کمک سوری نیاز دارند. زیر عده‌ای انسان قصد دارند تا این جنگل را نابود کنند و ارواح جنگل، قصد دارند از نابودی منطقه زندگی خود جلوگیری کنند.

همان طور که اشاره شد داستان گیم قابلیت این را دارد تا توسط سازندگان به‌روزرسانی شود. همچنین نشانه‌های هنری، فرهنگی و تاریخی زیادی در طول گیم وجود دارد که کاربران با آن‌ها مواجه خواهند شد. این گیم از یک داستان کاملا درگیر کننده برخوردار است که البته در اکثر عناوین دو بعدی، این موضوع نگاهه می‌شود. از دیگر ویژگی‌های گیم، می‌توان به وجود یک سری آیتم برای ساخت و ساز و تعدادی ارواح قابل کنترل اشاره کرد که بدون شک حس گیم کردن با آن‌ها، یک تجربه لذت‌بخش است. در واقع این ارواح، هر یک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاصی برخوردار هستند که در طول گیم، به مهارت‌های متفاوت آن‌ها نیاز خواهید داشت. معماها و پازل‌های درگیر کننده‌ای هم در طول مسیر وجود دارد که به خلاقیت کاربران نیازمند است. در پایان هر مرحله، تعدادی باس‌فایت هم طراحی شده است.

گیم Ghost Parade در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی (شبکه استیم)، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است