http://buy-game.ir

کارگردان Devil May Cry 5 می‌خواهد همه شخصیت نیکو را دوست داشته باشند

0


کارگردان Devil May Cry 5 می‌خواهد همه شخصیت نیکو را دوست داشته باشند

گیم Devil May Cry 5 در جریان رویداد E3 2018 بررسی شد و تریلر بررسی آن، نگاهی عمیق به شخصیت‌های جنگاه و قدیمی این سری انداخت. در این تریلر، ضمن به تصویر کشیده شدن دانته (Dante) شخصیت محبوب این سری، نرو (Nero) و شخصیت زن مرموز نیکو (Nico) که به نرو کمک می‌کند نیز به نمایش درآمدند. در نهایت، سازندگان این گیم درباره این شخصیت توضیحات بیشتری ارائه دادند و از برنامه‌های خود برای آن رونمایی کردند.

هیدیکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، کارگردان گیم Devil May Cry 5، بیان داشت که آن‌ها شخصیت نیکو را به این دلیل خلق کردند تا او را به شخصیتی دوست داشتنی برای همه تبدیل کنند و البته داستان خاص خود را هم داشته باشد. هیدیکی ایتسونو در این خصوص ابراز داشت:

نیکو… خب، شما چه فکری می‌کنید؟ نیکو شخصیتی است که به این منظور خلق شده تا بازوی Devil Breaker نرو باشد. هدف ما با او این است که هرکسی از این شخصیت خوشش بیاید. علی رغم اینکه نظرات بسیار شخصی درباره او وجود دارد. اما من فکر می‌کنم که زمانیکه این گیم را تجربه کنید، قطعاً او را دوست خواهید داشت.

پس از آن، ایتسونو در خصوص سومین شخصیت قابل گیم عنوان Devil May Cry 5 صحبت کرد که در تصویر روی جلد این گیم نیز حضور دارد. وی ابراز داشت که او قطعاً شخصیت مهمی خواهد بود و اگر نگاهی نزدیک به او داشته باشید، متوجه دلیل خاصی که او همانند دانته و نرو سلاح خاصی ندارد، خواهید شد. برای دانستن این قضیه، باید به تجربه این گیم بپردازیم.

سیستم به‌روزرسانی شخصیت Devil May Cry 5 همانند نسخه‌های پیشین این سری است اما بهبودهای زیادی خواهد داشت و سیستم کارآمدی در اختیار گیم‌بازان قرار خواهد گرفت. کپکام (CapCom) اعلام کرده که در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری از این سیستم خواهیم شنید.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Devil May Cry 5، اخیراً اعلام شده است که در طول این گیم شاهد تغییراتی در ظاهر شخصیت دانته خواهیم بود. همچنین سازندگان این گیم اعلام کرده‌اند که داستان عاطفی آن شما را به گریه خواهد انداخت. از سوی دیگر، مدتی پیش، جزئیاتی از نرخ فریم، موسیقی متن و… این گیم منتشر شد که از این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

گیم Devil May Cry 5 تا قبل از پایان ماه مارس سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است