http://buy-game.ir

پچ ۱٫۲٫۳ عنوان Destiny 2 سیستم جوایز را به گیم می‌آورد

0


پچ ۱٫۲٫۳ عنوان Destiny 2 سیستم جوایز را به گیم می‌آورد

انتظار نمی‌رفت سیستم جوایز (Bounties) که در نسخه‌ی اول Destiny حضور داشت جز ویژگی‌هایی باشد که از Destiny 2 حذف شود. سیستم مایلستون (Milestone) در این دنباله جایگزینی ناامیدکننده برای سیستم جوایز بوده است که در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۱۸ (۲۶ تیر ۱۳۹۷) به گیم بازخواهد گشت.

در به‌روز رسان هفتگی اخیر، بانجی (Bungie) اعلام کرد که پچ ۱٫۲٫۳ سه‌شنبه‌ی این هفته عرضه خواهد شد و نسخه‌ی جنگاهی از سیستم جوایز را برای Destiny 2 بررسی خواهد کرد. طراح ارشد این عنوان، تایسون گرین (Tyson Green)، علت نبودن این سیستم از ابتدا در گیم را این‌گونه توضیح داد:

با عرضه‌ی نسخه‌ی اول Destiny، سیستم جوایز برخی از مأموریت‌های روزانه را برای گیم‌باز تعریف می‌کرد که با انجام آن‌ها قادر بونگاه در انجمن خودتان شهرت به دست آورید یا XP جمع کنید و با آن ابزار خود را ارتقا دهید.

این سیستم از گیم حذف شد تا تجربه‌ی فعالیت‌ها در Destiny 2 روان‌تر شود و از تعداد کارهایی که گیم‌بازان احساس می‌کردند مجبورند هر روز آن‌ها را انجام دهند، کاسته شود. ما با مرور گذشته متوجه شدیم که این کار اشتباه بود و می‌خواهیم مأموریت‌های روزانه‌ی انتخابی را دوباره به گیم برگردانیم.

البته این مأموریت‌ها اندکی با چیزی که در Destiny 1 شاهدش بودیم متفاوت هستند. علاوه بر XP و شهرت، انجام دادن آن‌ها جوایز افسانه‌ای (یا بهتر) را به گیم‌بازان می‌دهد. برای به دست آوردن جوایز لازم نیست به برج بازگرنگاه. وندرهای (vendor) مختلف هر کدام جوایز مخصوص  خودشان را دارند. این مأموریت‌ها تاریخ انقضا دارند و اگر در دوره‌ی زمانی خاصی انجام نشوند از بین خواهند رفت اما این‌که بعد از چه مدت این اتفاق می‌افتد مشخص نشده است.

بسته‌ی الحاقی Forsaken وندرهای بیشتری را با مأموریت‌هایشان بررسی خواهد کرد. این بسته الحاقی در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی (۱۳ شهریور ۱۳۹۷) عرضه خواهد شد. نظر شما درباره‌ی این سیستم جنگاه چیست؟

دیدگاهها مسدود است