http://buy-game.ir

ویدئو دنیای گیم: عنوانی که نباید از دست بدهید…| بررسی ویدئویی گیم VAMPYR

0


ویدئو دنیای گیم: عنوانی که نباید از دست بدهید…| بررسی ویدئویی گیم VAMPYR

سلام و درود خدمت تمامی کاربران و مخاطبین بزرگوار و فهیم وبسایت بزرگ دنیای گیم. امیدوار هستم که چرخ های زندگی بر وفق مرادتان بچرخد و در خوبی و خوشی و سلامتی کامل به سر ببرید. نوبت به یک ویدئوی نقد و بررسی دیگر رسیده که قصد داریم ساخت این ویدئوها را با کیفیت هر چه بهتر نسبت به گذشته ادامه دهیم و با استفاده از نظرات شما هر روز کار را باکیفیت تر کنیم تا نزدیک به سطحی که شایسته شماست شویم. همان طور که می دانید از حدود ۳ سال قبل با تلاش و کوشش زیاد و با حمایت ها راهنمایی های شما موفق شدیم تا بخش نقد و بررسی ویدئویی دنیای گیم را راه اندازی کنیم که به صورت مرتب و منظم برای شما تقریبا هر هفته منتشر شود و کاربران عزیزمان از آیتم های ویدئویی نیز لذت ببرند. بدون هیچ شکی حق کاربران عزیز ما است که به مانند وب سایتهای بزرگ دنیا مطالب ویدئویی اعم از نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … را در اختیار داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند. قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل حداقل یک عدد در هفته باشید و این گونه، تنوع مطالب وبسایت دنیای گیم نیز تکمیل گردد. همچنین قصد داریم تا گیم های بزرگ را هم به صورت نقد متنی در سایت قرار دهیم و هم به صورت نقد ویدئویی آنها را برای شما بررسی نماییم تا بیشتر به گیم های مورد علاقه و محبوب شما پرداخته شود و تنوع بیشتری را در انتخاب مطلب برای شما رقم بزنیم. شما می توانید در این قسمت تمامی ویدئوهای نقد و بررسی و ۱۰ برتر و … که تاکنون تقدیم شما کرده ایم مشاهده نمایید.

بررسی ویدئویی گیم VAMPYR

ویدئویی که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، بررسی یکی از عناوین جنگاه و بسیار خاص است که شاید بسیاری از شما دوست داشتید که آن را شاهد باشید تا هر چه بیشتر و با توجه به تصاویر و ویدئوهای این گیم، در مورد آن تصمیم بگیرید. صحبت از عنوانی اکشن نقش آفرینی جذاب و خاص به نام VAMPYR است. پس از انتشار نقد متنی این عنوان، امروز شاهد بررسی ویدئویی از این گیم عمیق، دوست داشتنی و “به طور شنگاهی Underrated” خواهید بود. همان طور که می دانید VAMPYR سرانجام پس از مدت ها عرضه شد و بازخوردهای خوب و مثبتی را از سوی منتقدان و گیمبازان دریافت نموده است ولی به عنوان شخصی که این گیم را حدود ۷۰ ساعت گیم کرده و آن را به طور کامل و ۱۰۰ درصد به اتمام رسانده است، خدمتتان عرض میکنم که قضیه این گیم نیز درست مانند اردز او فالن و Surge شده است و باز هم یک متای ۷۳ به آن داده اندریال در حالی که وقتی آن را گیم می کنید و به عمقش فرو می روید، با ۸۰ شخصیت درون گیم صحبت می کنید که تک تکشان داستان خاص خود و ماموریت دارند، در معرض سخت ترین تصمیمات قرار می گیرید، برخی باس فایت های عالی را تجربه می کنید و ۴ پایان بندی جذاب با ساختار مستحکم را.شاهد هستید، آن وقت است که می گویید “آقا این چه وضعشه!! اینا به یک ساعت گیم کردن نمره میدن!!!؟”

VAMPYR

واقعا هم اگر این را بگویید حق دارید، زیرا عنوانی که بتواند یک نقش آفرینبی باز قدیمی را ۷۰ ساعت مشغول کند حتما باید خصوصیاتی  بسیار ویژه داشته باشد. بعد از نقد متنی که با حدود ۱۵ ساعت گیم کردن برای شما نوشته بودم، اکنون این ویدئو بعد از ۷۰ ساعت تجربه عمیق گیم، دیگر پاسخ تمام سوال ها و ترنگاههایتان را در مورد VAMPYR می دهد. سعی کرده ایم در این ویدئو به صورت مفید و مختصر و با ارائه تصاویری جذاب از گیم، شما را با آن آشناتر کنیم و با نگاهن ویدئو، تمام مواردی که می خواهید از این گیم دستگیرتان شود. قطعا در مسیری که هستیم اشکالات و ایراداتی وجود دارد که خود ما نیز از آن آگاه هستیم و در صدد هستیم تا در هر ویدئوی جنگاه آن ها را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل تر را برای شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا که همان طور که همیشه عرض کرده ام، لیاقت کاربران دنیای گیم فقط و فقط بهترین هاست و معرفت را نمی شود با چیزی جبران کرد. پس همه تلاش خود را می کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب دنیای گیم لذت ببرید. بیشتر از این صحبت نمی کنم و توجه شما را در ادامه به نقد و بررسی ویدئویی و اختصاصی دنیای گیم از گیم VAMPYR جلب می کنم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما خوبان هستیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است