http://buy-game.ir

ویدئوی جنگاهی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد

0


ویدئوی جنگاهی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد

ویدئوی جنگاهی از Marvel’s Spider-Man توسط سونی در وب‌سایت توئیتر منتشر شده است که لباس کلاسیک شخصیت مردعنکبوتی را به نمایش می‌گذارد.

شرکت سونی و استودیوی اینسومنیاک گیمز هرچند وقت یک‌بار روزنامه اینترنتی دیلی بیوگل (روزنامه معروف در کمیک‌های مردعنکبوتی) را منتشر می‌کنند و اکنون به مناسبت انتشار قسمت جنگاه این روزنامه در وب سایت پلی استیشن، صفحه رسمی پلی استیشن در وب‌سایت توئیتر ویدئویی از این روزنامه منتشر کرده است که لباس کلاسیک مردعنکبوتی در این گیم را به نمایش می‌گذارد. (شما می‌توانید این مطلب را در اینجا مطلاعه نمائید.)

لباس کلاسیک مردعنکبوتی در گیم Marvel’s Spider-Man برای اولین بار در ماه فروردین به نمایش گذاشته شد اما تصویر دیگری که جزئیاتی از این لباس را به نمایش بگذارد، منتشر نشد. بعد از اینکه برای اولین بار از این عنوان رونمایی شد، هواداران به لباس این شخصیت در این عنوان مخصوصا به لوگوی بزرگ و سفید مردعنکبوتی واکنش نشان دادند. هواداران خواستار قرار گرفتن لباس کلاسیک این عنوان در گیم بودند. استودیوی اینسومنیاک گیمز اعلام کرد که وجود این لباس در گیم دلیلی دارد که بعدا مطلع خواهید شد و بعدها از لباس کلاسیک مردعنکبوتی در این عنوان نیز رونمایی کرد.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

 

دیدگاهها مسدود است