http://buy-game.ir

ویدئویی با محوریت موسیقی متن سری The Banner Saga منتشر شد

0


ویدئویی با محوریت موسیقی متن سری The Banner Saga منتشر شد

با توجه به این موضوع که تا مدتی دیگر سری گیم‌های The Banner Saga به کار خود پایان خواهد داد، استودیوی استویک گیمز (Stoic Games) یک ویدئو جنگاهی از آهنگسازان موسیقی متن این گیم منتشر کرده است که درباره کار خود صحبت می‌کنند.

تیلور دیویس (Taylor Davis)، ویولونیست و پیتر هولنز (Peter Hollens)، خواننده و Malukah می‌گویند که عاشق کار کردن با آستین وینتوری (Austin Wintory)، سازنده موسیقی متن سری گیم‌های The Banner Saga هستند و چشم‌اندازش را دوست دارند.

هر یک از افراد نامبرده در خصوص تجربیات شخصی خود صحبت می‌کنند. مثلاً دیویس از سختی ساخت موسیقی عجیب و غریب این گیم مطابق با خواسته وینتوری می‌گوید. هولنز و Malukah نیز از سختی خواندن آهنگ ایسلندی می‌گویند.

گیم The Banner Saga 3 در تاریخ پنج شنبه ۴ مرداد ماه (۲۶ جولای ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، مک، iOS و اندروید عرضه و منتشر خواهد شد. در راستای دیگر نیوز مرتبط با این گیم، چندی پیش کیفیت اجرایی آن برروی کنسول‌های میان نسلی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ایکس مشخص شد. همچنین سازندگان The Banner Saga 3 اعلام کردند که این گیم نسبت به نسخه قبل‌اش، دو برابر محتوا خواهد داشت که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید. در ادامه می‌توانید ویدئوی مورد بحث را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دیدگاهها مسدود است