http://buy-game.ir

نسخه‌ی غربی گیم Tokyo Ghoul با انتشار یک تریلر تایید شد

0


نسخه‌ی غربی گیم Tokyo Ghoul با انتشار یک تریلر تایید شد

امروز در جریان مراسم Anime Expo 2018 در لس آنجلس، شرکت باندای نامکو اعلام کرد که گیم Tokyo Ghoul: re Call to Exist برای مناطق آمریکا و اروپا منتشر خواهد شد.

علاوه بر تایید انتشار نسخه‌ی غربی گیم، تایید شد که این عنوان برای یک پلتفرم دیگر علاوه بر پلتفرم تایید شده‌ی نسخه‌ی ژاپنی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی ژاپنی گیم تنها برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد ولی نسخه‌ی غربی برروی رایانه‌های شخصی نیز در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. در زمان بررسی نسخه‌ی ژاپنی اعلام شده بود که گیم برای عرضه در زمستان امسال برنامه‌ریزی شده است ولی هنوز صحبتی از نسخه‌ی غربی و یا زمان دقیق انتشار گیم نشده است.

این گیم در سبک اکشن و بقا با دوربین سوم شخص است که بیشتر برروی بخش چندنفره تمرکز دارد. در این عنوان گیم‌بازان از بین دو گروه پلیس و گروه گول‌ها یکی را انتخاب می‌کنند و به صورت تیمی با یکدیگر مبارزه می‌کنند. شخصیت‌ها و توانایی‌های آن‌ها براساس انیمیشن طراحی شده است تا هواداران سری بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

پس از تایید نسخه‌ی غربی گیم در جریان این مراسم، شرکت باندای نامکو اولین تریلر گیم را به نمایش گذاشت. این تریلر نگاهی به گیم‌پلی سریع این عنوان دارد.

اولین تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. همچنین تریلر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p 

دیدگاهها مسدود است