http://buy-game.ir

ممکن است پیتر پارکر در گیم Spider-Man برای تونی استارک کار کند

0


ممکن است پیتر پارکر در گیم Spider-Man برای تونی استارک کار کند

در تصویر جنگاهی که از نسخه آزمایشی گیم Marvel’s Spider-man منتشر شده است، ممکن است اشاره‌ای به کار پیتر پارکر در این گیم شده باشد.

همان‌طور که می‌دانید، در چند روز گذشته، نمایشگاه VK Fest در کشور روسیه برگزار شده است و در این نمایشگاه، نسخه آزمایشی جنگاهی از گیم Marvel’s Spider-Man، ساخته جنگاه استودیو اینسومنیاک گیمز، در دسترس حضار قرار گرفته است. در این نسخه آزمایشی، حضار می‌توانستند به تجربه مرحله اول گیم Marvel’s Spider-Man بپردازند. در صجنه‌ای از سکانس شروع گیم، یادداشت‌های پیتر پارکر به چشم می‌خورد که ممکن است محل کار او در این گیم را فاش سازد.

در یکی از یادداشت‌ها (سمت چپ، یادداشت زرد)، نوشته شده:” به T.S. زنگ بزن. پی نوشت: پیشنهاد کار”. همان‌طور که می‌بینید، مردعنکبوتی از سوی فردی به نام T.S دعوت به کار شده است اما T.S. چه کسی می‎تواند باشد؟ نزدیک‌ترین شخصی که با دو حرف T.S در دنیای کمیک شناخته می‌شود، تونی استارک است. احتمال اینکه پیتر پارکر در این گیم برای تونی استارک کار بکند زیاد است زیرا او یکی از نخبگان دبیرستان Empire State بوده است و شرکت تونی استارک می‌تواند چنین شخصی را برای کار دعوت نماید. همچنین احتمال دارد پیتر پارکر برای شرکت Oscorp که مدیر آن نوزمن آزبورن است کار نماید. در تریلر داستانی منتشر شده در نمایشگاه کمیک کان سن دیگو، اشاره‌ای به حضور پیتر پارکر در شرکت Oscorp شده بود.

طی ساعات گذشته، استودیوی اینسومنیاک گیمز تائید کرد که مراحل ساخت گیم Marvel’s Spider-Man به اتمام رسیده است و حضور یکی از دشمنان مردعنکبوتی در این گیم تائید شد. همچنین ویدئوی جنگاهی از گیم‌پلی این گیم فاش شده است که شما می‌توانید در اینجا آن را مشاهده نمائید. شما می‌توانید باقی نیوز مرتبط با این گیم را در این لینک، دنبال نمائید.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه‌ی متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

دیدگاهها مسدود است