http://buy-game.ir

مایکل پکتر: احتمالاً Death Stranding عنوانی میان نسلی خواهد بود

0


مایکل پکتر: احتمالاً Death Stranding عنوانی میان نسلی خواهد بود

قطعاً سوالی که ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده، این است که چه زمانی شاهد عرضه جنگاه‌ترین گیم بزرگ هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) خواهیم بود. در حالی که عده‌ای معتقدند که Death Stranding در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود، گروهی دیگر باور دارند که این عنوان برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد. ظاهراً آقای پکتر نیز با گروه دوم هم عقیده است.

به تازگی وب‌سایت گیمینگ‌بولت با آقای مایکل پکتر (Michael Pachter)، تحلیل‌گر شرکت Wedbush Securities، مصاحبه‌ای انجام داده است. یکی از سوالاتی که در این مصاحبه مطرح شد، این بود که آیا بررسی نکردن عناوین جنگاه توسط سونی در E3 2018، به این معنی است که آن‌ها از پلی‌استیشن ۴ فاصله گرفته و برروی نسل بعد تمرکز کرده‌اند؛ آقای پکتر کاملاً قانع نشده بود و باز هم اعلام کرد که کنسول جنگاه احتمالاً در سال ۲۰۲۰ (همان سالی که احتمالاً کنسول جنگاه مایکروسافت منتشر می‌شود) عرضه خواهد شد. البته همچنین وی اشاره کرد که عنوان Death Stranding ممکن است به یک گیم میان نسلی تبدیل شده و برروی پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر شود.

فهمیدن کار‌های سونی سخت است. درک نمایش‌های E3 2018 این شرکت واقعاً سخت بود و آن‌ها هم هیچ توضیحی ارائه ندادند. به نظر من پلی‌استیشن ۵ هم در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. پس به جز عناونی که پیش‌تر بررسی شده‌اند، دلیلی برای بررسی گیم جنگاهی که در این نسل منتشر می‌شود، وجود ندارد. Death Stranding احتمالاً عنوانی میان نسلی خواهد بود.

به نظر شما این گیم برروی پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر می‌شود؟

دیدگاهها مسدود است