http://buy-game.ir

ماساهیرو ساکورای از کار برروی گیم‌های خارج از سری .Super Smash Bros می‌گوید

0


ماساهیرو ساکورای از کار برروی گیم‌های خارج از سری .Super Smash Bros می‌گوید

کارگردان مجموعه بسیار موفق و محبوب .Super Smash Bros، در طی مصاحبه‌ای که مجله فامیتسو انجام داد، به علاقه‌اش نسب به ساخت گیم‌های خارج از این سری اشاره کرد.

ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai)، بدون شک یک نابغه است. چند نفر رای می‌شناسید که در سن ۱۹ سالگی، یک گیم اورجینال (Kirby) را ساخته، کارگردانی کرده و آن گیم را تبدیل به یک مجموعه پر فروش کنند؟ ساکورای علاوه بر ساخت مجموعه Kirby، خالق سری .Super Smash Bros نیز محسوب می‌شود. با این‌که ایشان برروی عناوین دیگری نیز کار کرده‌اند اما قطعاً طرفداران، وی را با مجموعه .Super Smash Bros، می‌شناسند.

حال در طی این مصاحبه، آقای ساکورای در مورد علاقه‌اش نسبت به ساخت گیم‌های دیگر صحبت کرده است. وی اشاره کرد با این‌که این چیزی است که می‌خواهد انجام دهد، اما اگر نینتندو برای توسعه گیم جنگاه .Super Smash Bros، به کمکش نیاز داشته باشد، همیشه حاضر خواهد بود.

البته، همیشه یک صدایی از درون می‌گوید که “من دوست دارم برروی چیز‌هایی که .Smash Bros نیستند نیز کار کنم” و به آن گوش می‌دهم. اما با این حال اگر مشخص است گیم‌‌هایم دارای بخشی از هویت بوده و گیم‌باز از آن لذت می‌برد، من سپاس‌ گزارم.

این نینتندو است که تصمیم می‌گیرد یک عنوان جنگاه .Smash Bros ساخته شود یا خبر. زمانی که آن درخواست را دریافت کنم، این وظیفه من است که بدون فکر کردن به چیز‌های دیگر، ساخت آن را به اولویت اول کاری خود تبدیل کنم. در حال حاضر کارهای کارگردانی بسیار زیادی را باید انجام دهم. کار من بسیار وسیع است و فکر نمی‌کنم که این وضعیت به این زودی تغییر کند! حداقل گفتن این موضوع غیر منطقی نیست که پس از اتمام این نسخه، برای مدتی طولانی خبری از گیم جنگاه نخواهد بود.

همه ما می‌دانیم که توسعه یک عنوان جنگاه از این مجموعه بسیار سخت بوده و فشار کاری زیادی را به همراه دارد. فکر نمی‌کنم کسی بدش بیاید که آقای ساکورای برای مدتی برروی یک پروژه جنگاه کار کند؛ شاید نسخه جنگاهی از Kid Icarus؟

نظر شما چیست؟

دیدگاهها مسدود است