http://buy-game.ir

فهرست گیم‌های بتسدا در رویداد Gamescom 2018 اعلام شد

0


فهرست گیم‌های بتسدا در رویداد Gamescom 2018 اعلام شد

پس از رویداد E3 ، نمایشگاه Gamescom از مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با گیم‌های ویدئویی است که جنگاهترین دوره آن تا کمتر از یک ماه دیگر آغاز به کار خواهد کرد. به همین جهت، گیم‌بازان و علاقه‌مندان این صنعت مشتاقانه منتظر آنند که بدانند چه گیم‌هایی در این نمایشگاه حضور داشته و یا قابل گیم خواهند بود. اخیراً شرکت بتسدا سافتوُرکس (Bethesda Softworks) فهرست گیم‌های خود (لاین‌آپ) که در Gamescom 2018 حاضر خواهند بود را منتشر کرده است.

همانطور که انتظار داشتید، گیم‌های مطرح بتسدا از جمله Rage 2 و گیم موبایلی The Elder Scrolls: Blades در این فهرست حضور دارند و نقش پررنگی خواهند داشت. علاوه بر این‌ها، علاقه‌مندان می‌توانند به گیم The Elder Scrolls Online: Summerset نیز دسترسی یابند که در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس قرار دارد. همه این گیم‌ها در غرفه بتسدا در تالار ۸ محل برگزاری نمایشگاه Gamescom 2018 قابل گیم خواهند بود.

در خصوص گیم‌های واقعیت مجازی بتسدا باید بگوئیم که گیم تازه بررسی شده Wolfenstein: Cyberpilot نیز برروی هدست HTC Vive Pro قابل آزمایش و تجربه خواهد بود. این گیم در غرفه Gamez.de تالار ۵٫۱ در دسترس قرار خواهد داشت.

اگر جزو کسانی هستید که منتظر تجربه گیم مطرح بتسدا یعنی عنوان Fallout 76 هستند باید بگوئیم که برای تجربه این گیم باید تا ماه اکتبر سال جاری میلادی صبر کنید. در حقیقت، Gamescom 2018 از اهمیت کمتری برای بتسدا برخوردار است چراکه آن‌ها دوره جنگاه رویداد QuakeCon را برای ماه بعد آن در برنامه دارند.

نمایشگاه Gamescom 2018 از روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) آغاز به کار خواهد کرد و در روز شنبه ۳ شهریور ماه (۲۵ آگوست) نیز به کار خود پایان خواهد داد.

دیدگاهها مسدود است