http://buy-game.ir

فروش ضعیف گیم Wolfenstein II: The New Colossus در استیم

0


فروش ضعیف گیم Wolfenstein II: The New Colossus در استیم

طبق آمارهای جنگاه به دست آمده، به نظر می‌رسد که گیم Wolfenstein II: The New Colossus در شبکه استیم (Steam) فروش ضعیفی داشته و اصلا راضی کننده نیست. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

گیم Wolfenstein II: The New Colossus در تاریخ ۵ آبان سال ۱۳۹۶ مصادف با ۲۷ اکتبر سال ۲۰۱۷ عرضه شد و توانست به عنوان جنگاهترین نسخه در این سری گیم، نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند و جوایز و نمراتی خوبی را هم به دست آورد. گیم پلی فوق العاده، گرافیک و جلوه‌های بصری، پیشرفت‌های چشم‌گیر نسبت به نسخه‌های قبلی، طراحی نوین و عالی اسلحه‌های گیم و … از دیگر ویژگی‌های اساسی این گیم هستند.

حال با توجه به آمار جنگاهی که منبع معتبر NPD به دست آورده است، به نظر می‌رسد که این گیم با تمامی آن نمرات عالی و عبارت‌های تحسین شده، نوانسته آن طور که باید و شاید در پلتفرم رایانه‌های شخصی و در شبکه استیم، فروش قابل توجه‌ای را تجربه کند و پس از گذشت تقریبا یک ماه از عرضه آن، فروش این گیم کمتر و کمتر شده است. از دیگر گیم‌های سال گذشته ناشر همین عنوان یعنی بتسدا، می‌توان به گیم Prey اشاره کرد که این گیم هم نتوانست به یک موفقیت بزرگ برای سازندگان خود تبدیل شود و تقریبا یک گیم متوسط به حساب می‌آید. اما حداقل توانست در ماه عرضه خود یعنی اکتبر مصادف با آبان ماه، در لیست ۱۰ گیم برتر خرده فروشی‌ها از نظر فروش قرار بگیرد. در حالی که گیم موفق Wolfenstein II: The New Colossus نتوانست به این میزان فروش دسترسی پیدا کند.

طبق آمار و اطلاعات جنگاه به دست آمده، این گیم در خرداد ماه گذشته مصادف با جولای، توانست به میزان ۵۴۹,۴۵۷ گیمکن دست یابد که تقریبا ۱ میلیون نفر کمتر از آن آماری است که سازندگان گیم، برای آن پیش‌بینی کرده بودند. حتی میزان فروش این گیم از تعداد فروش نسخه قبلی گیم یعنی The Old Blood و یا عنوان Prey هم کمتر بوده است.

در ادامه می‌توانید میزان فروش چند عنوان معروف شرکت Bethesda که در چند سال اخیر در شبکه استیم و برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده‌اند را مشاهده کنید:

  • گیم DOOM = تعداد ۳,۱۹۷,۶۲۶ نسخه فروخته شده
  • گیم Wolfenstein: The New Order = تعداد ۱,۸۱۹,۹۲۸ نسخه فروخته شده
  • گیم Prey = تعداد ۷۰۴,۱۷۹ نسخه فروخته شده
  • گیم Wolfenstein: The Old Blood = تعداد نسخه ۶۰۰,۶۱۰ فروخته شده
  • گیم Wolfenstein II: The New Colossus = تعداد ۵۴۹,۴۵۷ نسخه فروخته شده
  • گیم The Evil Within 2 = تعداد ۲۲۷,۶۵ نسخه فروخته شده

همان طور که گفته شد این آمار به دست آمده فقط مربوط به میزان فروش این گیم‌ها در شبکه استیم بوده است و دقیقا مشخص نیست که این عناوین در پلتفرم‌های دیگر چه مقدار فروش داشته‌اند و البته دلیلی بر ضعیف بودن آن‌ها نیست.

دیدگاهها مسدود است