http://buy-game.ir

عنوان Code Vein تا سال ۲۰۱۹ تأخیر خورد

0


عنوان Code Vein تا سال ۲۰۱۹ تأخیر خورد

ظاهراً طرفداران برای تجربه‌ی عنوان Code Vein، باید مدت بیشتری را منتظر بمانند؛ امروز شرکت بندای نمکو (Bandai Namco)، اعلام کرد که تاریخ انتشار گیم مورد انتظار Code Vein به سال ۲۰۱۹ میلادی موکول شده است.

دلیل این تأخیر ساده است؛ تیم توسعه دهنده قصد دارد زمان بیشتری را به توسعه گیم اختصاص دهد تا عنوانی با کیفیت‌تر را ارائه کرده که بتواند فراتر از انتظارات طرفداران عمل کند.

آقای اریک هارتنس (Eric Hartness)، معاون بخش بازاریابی شعبه‌ آمریکای بندای نمکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment)، نظر خود را در مورد این تصمیم اعلام و همچنین اضافه کرد که گیم Code Vein، “تعداد بسیار زیادی بازخورد مثبت”دریافت کرده است.

در طول ۹ ماه اخیر، CODE VEIN از طرف طرفداران مشتاقی که نسخه‌ در حال توسعه‌ی گیم را تجربه کردند، بازخورد‌های مثبت بسیار زیادی را دریافت کرده است. با علم به این‌که در حال حاضر از گیم به خوبی استقبال شده است، ما تصمیم گرفتیم انتشار CODE VEIN را به تأخیر بیاندازیم تا تلاش کنیم که با بهبود‌های بیشتر در گیم‌پلی، فراتر از انتظاراتی که طرفداران در حال حاضر از این عنوان دارند، عمل کنیم. اتخاذ این تصمیم، سخت بود. اما ما حس می‌کنیم که کار درستی را انجام داده‌ایم.

عنوان Code Vein قرار بود تا در تاریخ ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ ) برای کنسول‌های پلی‌استیشن‌ ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

دیدگاهها مسدود است