http://buy-game.ir

در Dying Light 2 تصمیم اشتباهی وجود ندارد

0


در Dying Light 2 تصمیم اشتباهی وجود ندارد

اخیرا در مصاحبه‌ای که کریس اولن (Chris Avellone)، کارگردان بخش خلاقیت و آدریان سیزوسکی(Adrian Ciszewski)، طراح داستان گیم Dying Light 2 با وبسایت V247 داشتند، در مورد داستان آن و انتخابات موجود در گیم صحبت کردند.

کریس اولن از مراحل ابتدایی ساخت گیم تیم سازنده را در شکل دهی داستان آن همراهی کرده و هم اکنون نیز در نحوه‌ی ایجاد تغییرات دنیای گیم براساس تصمیمات گیم‌بازان با تیم طراحی هم‌کاری می‌کند تا در نهایت یک دنیای بزرگ و آزاد شکل گیرد.

در این راستا آدریان سیزوسکی نیز بر انتخاب گیم‌بازان و عدم وجود انتخابی درست یا اشتباه در گیم تاکید کرد و این انتخاب‌ها را سلیقه‌ای و نسبی خواند. او تصمیمات گیم را طیفی خاکستری دانست که سفید یا سیاه در این دنیا معنا ندارد و فاصله و خط مشخصی بین تصمیم درست یا غلط نخواهد بود:

در Dying Light 2 جریانی وجود دارد. ریسمانی که هر تصمیمی که ما میگیریم را به هم متصل می‌کند. اما هم‌اکنون نمی‌خواهم که این جریان را کاملا برای مخاطبان شرح دهم. ترجیحم این است که آن‌ها طی گیم و بی‌اطلاع از آن، طی گیم تجربه‌اش کنند.

Dying Light 2 اولین بار طی کنفرانس مایکروسافت در رویداد E3 2018 بررسی شد و نمایش زیبایی از گیم و اثر انتخاب‌ها در آن را به اشتراک گذاشت.بر اساس اطلاعات به دست آمده تا کنون، دنیای این گیم بسیار بزرگ و  ۴ بار بزرگ‌تر از جهان نسخه‌ی اول آن می‌باشد.

این گیم در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است