http://buy-game.ir

دریافت گیم Total War Saga Thrones of Britannia برای PC

0


جتگ تمام عیار: تاج و تخت بریتانیا – Total War Saga Thrones of Britannia PC Game

| دریافت گیم جتگ تمام عیار: تاج و تخت بریتانیا – Total War Saga Thrones of Britannia برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Total War Saga Thrones of Britannia |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Total War Saga Thrones of Britanniap

 

 

توضیحات گیم: سری گیم های Total War را می توان موفق ترین و محبوب ترین عنوان در سبک استراتژیک دانست، این عنوان که تاکنون دوازده ورژن از آن عرضه شده است توانسته در سراسر جهان هواداران فراوانی را پیدا کند. در این ورژن از سری گیم های توتال وار قصد داریم تا شما را با عنوانی تازه آشنا کنیم. وقایع گیم Total War Saga Thrones of Britannia در سال ۸۷۸ میلادی رخ می دهد، پادشاه انگلستان، آلفرد بزرگ توانسته در نبردی عظیم و طولانی نیروهای وایکینگ ها را شکست دهد و این پیروزی آغازی برای صلحی ۸۰ ساله در جزایر بریتانیا می باشد اما در این مدت حکومت های مختلف به دنبال آماده سازی خود برای فتح جزیره می باشند. جاه طلبی پادشاهان باعث آغازی جنگی تمام عیار در بریتانیا می شود که سرنوشت آن مشخص نیست. کنترل یکی از قدرتمندترین حکومت های این جزیره برعهده شما قرار می گیرد تا با افکار و تصمیم های خود سرانجام نبرد بزرگ را تعیین کنید، در این مسیر باید در جبهه های مختلف مقابل دشمنان داخلی و خارجی قرار بگیرد و علاوه برآن باید از مردم خود نیز مراقبت کنید زیرا جنگ هزینه های زیادی به دنبال دارد و شما باید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به اتمام برسانید. به طورکلی ۱۰ پادشاهی در گیم وجود دارد که هریک از آن ها ویژگی های منحصربه فردی دارا می باشد و لازم است که ویژگی های آنان را بشناسید تا در نبرد بزرگ، پیروز خارج شوید. Total War Saga Thrones of Britannia در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Creative Assembly طراحی شده است و کمپانی SEGA آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Total War Saga Thrones of Britannia3

 

Total War Saga Thrones of Britannia2

 

Total War Saga Thrones of Britannia1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 64Bit
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Memory: 5 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
Storage: 30 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
Storage: 30 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.48 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است