http://buy-game.ir

دریافت گیم Tooth and Tail Season 2 برای PC

0


حیوانات جنگجو فصل دوم – Tooth and Tail Season 2 PC Game

| دریافت گیم حیوانات جنگجو فصل دوم – Tooth and Tail Season 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم Tooth and Tail Season 2 |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Tooth and Tail Season 2p

 

 

توضیحات گیم: گروهی از موش ها برای آنکه از دست شکارچی ها خلاص شوند دست به شورش زده اند. در ابتدا این گروه بسیار کوچک می باشد اما هرچه پیش تر می رویم به طرفداران این جبهه افزوده می شود و ترس برای سایر موجودات بوجود می آید. به طور کلی گیم در دو جبهه طعمه و شکارچی قرار دارد و شما باید در جبهه شکارچی قرار بگیرید تا خود را از سایر موجودات نجات دهید. از قابلیت های این گیم می توان به امکان افزایش نیرو و خرید قابلیت های متنوع اشاره کرد که فضای گیم را جذاب تر می کند. جالب است بدانید که بخش عمده گیم شامل قسمت های طنزگونه می باشد که برای لحظاتی شادی را به شما منتقل می کند. این گیم قابلیت اجرا به دو صورت تک نفره و چندنفره را دارا می باشد که می توانید به همراه دوستان خود نهایت لذت را از آن تجربه کنید. Tooth and Tail Season 2 در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Pocketwatch Games طراحی شده است و کمپانی Pocketwatch Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Tooth and Tail Season 23

 

Tooth and Tail Season 22

 

Tooth and Tail Season 21

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 or later
Processor: 2 GHz Processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 3000
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 697 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است