http://buy-game.ir

دریافت گیم The Spectrum Retreat برای PC

0


عقب نشینی طیف – The Spectrum Retreat PC Game

| دریافت گیم عقب نشینی طیف – The Spectrum Retreat برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم The Spectrum Retreat |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

The Spectrum Retreatp

 

 

توضیحات گیم: در گیم The Spectrum Retreat به آینده سفر می کنید و وقتی بیدار می شوید خود را در هتل Penrose می بینید، بزودی اتفاقات زیادی در این هتل رخ می دهد که زندگی شما تحت تاثیر آن قرار می گیرد. هدف اصلی شما کشف حقیقت می باشد، برای این امر باید با معماهای بسیارپیچیده ای روبرو شوید که ممکن است حل آن ها ساعت ها زمان ببرد. علاوه براین محیط گیم رازآلود و ناشناخته می باشد که مسیرهای اشتباه را به شما نشان می دهد. داستان گیم به صورت خطی یا متوالی نمی باشد و شما در هربار تلاش خود با چالش جدیدی روبرو می شوید که عبور از آن ها شما را به کشف حقیقت نزدیک تر می کند. از نقاط قوت گیم می توان به گیم پلی هیجان انگیز و معماهای سرگرم کننده و دشوار اشاره کرد. The Spectrum Retreat در سبک ماجرایی و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Dan Smith Studios طراحی شده است و کمپانی Ripstone آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

The Spectrum Retreat3

 

The Spectrum Retreat2

 

The Spectrum Retreat1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: AMD FX 6300 @ 3.5 GHz or Intel Core i3 or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 550 or Nvidia Geforce GTX 750 Ti or higher
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.69 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است