http://buy-game.ir

دریافت گیم The Free Ones برای PC

0


فرار از جزیره – The Free Ones PC Game

| دریافت گیم فرار از جزیره – The Free Ones برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم The Free Ones |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

The Free Onesp

 

 

توضیحات گیم: داستان گیم درباره فردی به نام Theo می باشد، او برای سال های طولانی توسط ساکنین جزیره ای ناشناخته زندانی شده است. او اکنون توانسته از زندان فرار کند اما با مشکل بزرگتری روبرو می شود، او نمی داند که چگونه باید از جزیره خارج شود و شما ماموریت دارید تا در این ماجراجویی به او کمک کنید. در جزیره ممکن است با دشوارترین چالش ها و موانع روبرو شوید اما راهی ندارید جز اینکه از آن ها عبور کنید. شخصیت اصلی گیم (Theo) قدرت های فراوانی دارد که می توانید در مراحل مختلف از آن ها استفاده کرده و مسیر نجات را هموار کنید. وقایع و اتفاقات گیم ممکن است در ابتدا برای شما گنگ باشد و نتوانید با آن ارتباط برقرار کنید اما هرچه جلوتر بروید با داستان گیم بیشتر آشنا می شوید و با هیجان بیشتری گیم را دنبال می کنید. The Free Ones در سبک ماجرایی می باشد که توسط استودیو Farsky Interactive طراحی شده است و کمپانی Farsky Interactive آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

The Free Ones3

 

The Free Ones2

 

The Free Ones1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: 7
Processor: Intel Core i5 2.00 GHz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD6970, Nvidia GT 750
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 3.08 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است