http://buy-game.ir

دریافت گیم Seven The Days Long Gone برای PC

0


۷: روزهای رفته – Seven The Days Long Gone PC Game

| دریافت گیم 7: روزهای رفته – Seven The Days Long Gone برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Seven The Days Long Gone |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Seven The Days Long Gonep

 

 

توضیحات گیم: داستان گیم Seven The Days Long Gone در سرزمین افسانه ای Vetrall و در زندان ترسناک Peh رخ می دهد. در این زندان که به صورت جزیره ای بزرگ با موقعیتی نامشخص می باشد با داستان های عجیب و غریبی روبرو خواهید شد که شما را به عمق تاریکی می فرستد و باید تلاش کنید تا خود را از آن نجات دهید. در این گیم تحت فرمان شیطانی باستانی قرار دارید. او، شما را برای انجام ماموریت هایی به Peh می فرستد، در این ماجراجویی شما با افراد مختلفی روبرو خواهید شد که می توانید از هریک از آن ها توانایی های منحصر به فردی بیاموزید و در مسیر دشوار اتمام ماموریت از آن ها استفاده کنید. یکی از نقاط مثبت گیم عدم وجود یک خط داستانی مشخص می باشد به طوری که شما با هر تصمیم خود وارد مسیر تازه ای می شوید که چالش های جدیدی را برای شما ایجاد می کند. از دیگر نکات قوت گیم می توان به وجود قابلیت های متنوع اشاره کرد که باعث ایجاد فضایی جذاب و هیجان انگیز شده است. Seven The Days Long Gone در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو IMGN.PRO طراحی شده است و کمپانی IMGN.PRO آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

545

 

Seven The Days Long Gone2

 

Seven The Days Long Gone3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Microsoft Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i5-2400, AMD FX-8320
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.11 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است