http://buy-game.ir

دریافت گیم Red Faction Guerrilla ReMarstered برای PC

0


ارتش سرخ پارتیزان – Red Faction Guerrilla ReMarstered PC Game

| دریافت گیم ارتش سرخ پارتیزان – Red Faction Guerrilla ReMarstered برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Red Faction Guerrilla ReMarstered |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Red Faction Guerrilla ReMarsteredp

 

 

توضیحات گیم: عنوان ReMarstered ورژن بازسازی شده گیم Red Faction Guerrilla می باشد که در آن ویژگی های جدیدی به گیم اضافه شده، علاوه بر آن گرافیک گیم نیز دچار تغییراتی شده است و شما با فضایی جذاب تر روبرو خواهید شد. داستان گیم روایتگر نبردی عظیم در سیاره مریخ می باشد که میان نیروهای مخالف و ارتش مقاومت رخ می دهد. در اوایل گیم شما فردی مستقل هستید و هیچ گونه وابستگی به حزبی ندارید اما وقایع گیم سبب می شود تا به عضویت ارتش مقاومت (EDF (Earth Defense Force درآیید و برای نجات جهان تلاش کنید. محیط های متنوع به همراه ماموریت ی پیچیده ای در گیم وجود دارد که شما را به چالش می کشد، همچنین می توانید با شلیک های مرگبار صحنه های زیبایی را خلق و نهایت لذت را تجربه کنید. Red Faction Guerrilla ReMarstered در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Volition ،THQ Nordic و Reactor Zero طراحی شده است و کمپانی THQ Nordic آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Red Faction Guerrilla ReMarstered3

 

Red Faction Guerrilla ReMarstered2

 

Red Faction Guerrilla ReMarstered1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64bit)
Processor: Intel or AMD Dual Core CPU 2.5 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 10 Feature Level AMD or NVIDIA Card with 1 GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 32 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 8.59 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است