http://buy-game.ir

دریافت گیم Railway Empire برای PC

0


امپراطوری راه آهن – Railway Empire PC Game

| دریافت گیم امپراطوری راه آهن – Railway Empire برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Railway Empir |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Railway Empirep

 

 

توضیحات گیم: وقایع گیم Railway Empire در سال ۱۸۳۰ میلادی با آغاز پیشرفت صنعتی در آمریکا رخ می دهد. کمپانی های فراوانی در این کشور به دنبال کسب شهرت و ثروت هستند و شما مدیریت یکی از این شرکت ها را برعهده دارید. بزودی قرار است راه آهنی در شمال آمریکا ساخته شود و از میان تعداد زیادی کمپانی تنها یکی از آن ها می توانید این ماموریت را برعهده بگیرید. در این گیم باید تلاش کنید تا اعتماد رؤسا خود را به دست آورید تا امتیاز ساخت راه آهن به شما واگذار شود پس از آن باید به دنبال برنامه ای دقیق و منظم برای آماده کردن خطوط ریلی باشید زیرا همه ی ماموریت ها در مدت زمان مشخصی باید انجام گیرد در غیراین صورت با مشکلات جدی روبرو می شوید. علاوه بر این ۴۰ قطار متفاوت در اختیار دارید که امکان آغاز یک سیستم خدمات رسانی بزرگ را به شما می دهد. قابلیت های متنوعی در گیم وجود دارد که می توانید از آن ها برای افزایش مناطق تحت نظارت خود استفاده کنید که این امر ارزش کمپانی شما را چندین برابر می کند. Railway Empire در سبک استراتژیک و شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Gaming Minds Studios طراحی شده است و کمپانی Kalypso Media Digital آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Railway Empire3

 

Railway Empire2

 

Railway Empire1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Processor: Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 @ 3.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX460 or AMD Radeon HD5870 (2048MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10(64bit versions)
Processor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 4100 @ 3.6

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD7970 or better (2048MB VRAM or more, with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 5.62 GB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است