http://buy-game.ir

دریافت گیم Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale برای PC

0


تکامل و بقای جانوران – Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale PC Game

| دریافت گیم تکامل و بقای جانوران – Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن HI2U گیم Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Niche A Genetics Survival Game Wings and Whalep

 

 

توضیحات گیم: در این گیم با چالشی عجیب و دشوار اما هیجان انگیز روبرو خواهید شد شما باید با در اختیار داشتن تعداد زیادی ژن، جانورانی را ایجاد کنید تا در برابر شرایط سخت محیطی مانند جانوران شکارچی، خشکسالی، تغییرات آب و هوایی و… مقاوم باشند در صورتی که در انجام این وظیفه به خوبی عمل نکنید با شکست مواجه خواهید شد و باید گیم را از ابتدا آغاز کنید. شاید در ظاهر این گیم آسان به نظر برسد اما ماموریت های اصلی و فرعی که در آن گنجانده شده است شما را مجبور به حل سخت ترین معماها می کند بنابراین اگر فکر می کنید توانایی زیادی برای روبروشدن با شرایط دشوار را دارید پس فرصت را از دست ندهید و قابلیت های خود را مورد آزمایش قرار دهید. Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Stray Fawn Studio طراحی شده است و کمپانی Stray Fawn Studio آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale3

 

Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale2

 

Niche A Genetics Survival Game Wings and Whale1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
Processor: 2 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia® 8800 GT / AMD® 4670 or faster
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 979 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است