http://buy-game.ir

دریافت گیم Mechanism برای PC

0


مکانیسم – Mechanism PC Game

| دریافت گیم مکانیسم – Mechanism برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم Mechanism |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Mechanismp

 

 

توضیحات گیم: کنترل رباتی را برعهده دارید که به بیماری عجیبی به نام Phlegm مبتلا شده است، این بیماری تاکنون تعداد زیادی از روبات ها را نابود کرده است و انتظار می رود سرنوشت شما نیز همین شود. ربات به سبب بیماری Phlegm مدت زیادی به خواب فرو رفته بود و وقتی بیدار می شود در اطراف خود تغییرات فراوانی رو مشاهده می کند. او به وجود تومورهای سیاهی پی می برد که سبب مرگ سایر ربات ها شده است بنابراین تصمیم می گیرد تا ریشه ی اصلی آن را پیدا کند تا بوسیله آن راهی برای درمان این بیماری بیابد. در این گیم قدرت تصمیم گیری شما مورد آزمون قرار می گیرد به طوری که با مسیرهای مختلفی روبرو می شوید که از میان آن ها باید بهترین را انتخاب کنید علاوه براین باید معماهای فراوانی را پشت سربگذارید تا راه حلی برای نجات از مرگ پیدا کنید. Mechanism در سبک ماجرایی می باشد که توسط استودیو Alexander Goodwin طراحی شده است و کمپانی Alexander Goodwin آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Mechanism3

 

Mechanism2

 

Mechanism1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/Windows 10
Processor: Intel I5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650 / AMD Radeon HD 7750
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/Windows 10
Processor: Intel I7
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 960 / AMD Radeon R9 285
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 594 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است