http://buy-game.ir

دریافت گیم Mars or Die برای PC

0


مریخ یا مرگ – Mars or Die PC Game

| دریافت گیم مریخ یا مرگ – Mars or Die برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن SKIDROW گیم Mars or Die |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Mars or Diep

 

 

توضیحات گیم: هجوم بیگانگان به مریخ، کنترل این سیاره را از دست انسان ها خارج کرده است و اکنون آن ها تصمیم دارند تا گروهی عملیاتی را به این سیاره ارسال کنند. در این گیم شما در نقش فرمانده این گروه ایفای نقش خواهید کرد و باید به دنبال راه هایی برای خارج کردن بیگانگان و یافتن اطلاعاتی برای زندگی برروی مریخ باشید. سرعت در این گیم حرف اول را می زند، باید در کوتاه ترین زمان ممکن نیرویی خبره را آماده کنید و به جنگ با دشمن بروید. بهتر است حرکات خود را با احتیاط انجام دهید زیرا بیگانگان تله هایی را در این سیاره قرار داده اند که اگر گرفتار آن ها شوید ممکن است عملیات به شکست منتهی شود. به طور کلی ۹ ماموریت در گیم وجود دارد که شما باید همه ی آن ها به خوبی به سرانجام برسانید، هر یک از این ماموریت ها اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهد که برای زندگی انسان ها در سیاره مریخ ضروری است. Mars or Die در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که توسط استودیو 34BigThings srl طراحی شده است و کمپانی ۳۴BigThings srl آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Mars or Die3

 

Mars or Die2

 

Mars or Die1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: i3 2.6Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 560 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: i5 2.6Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 960 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 720 MB

 

 

 

 

دیدگاهها مسدود است