http://buy-game.ir

دریافت گیم I Hate Running Backwards High Stakes برای PC

0


از دویدن به عقب متنفرم – I Hate Running Backwards High Stakes PC Game

| دریافت گیم از دویدن به عقب متنفرم – I Hate Running Backwards High Stakes برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم I Hate Running Backwards High Stakes |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

I Hate Running Backwards High Stakesp

 

 

توضیحات گیم: وقایع گیم پیرامون شخصیتی به نام Sam و دوستانش رخ می دهد. در این گیم شما باید سم را هدایت کرده و در مسیرهای دشوار به او کمک کنید. داستان گیم از سرزمین آزتک ها شروع می شود، سرزمینی افسانه ای که شما را با چالش های سختی روبرو می کند. با صعود به مراحل بالاتر می توانید به سرزمین های دیگر سفر کرده و در آنجا به ماجراجویی بپردازید. موجوداتی شیطانی و غول پیکر بزرگترین دشمنان شما می باشند که از همه ی توان خود برای مقابله با شما استفاده می کنند. سلاح های فراوان و مخربی در گیم وجود دارد که امکان نبردی تمام عیار را در اختیارتان قرار می دهد. I Hate Running Backwards High Stakes در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Binx Interactive و Croteam Incubator Croteam طراحی شده است و کمپانی Devolver Digital آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

I Hate Running Backwards High Stakes3

 

I Hate Running Backwards High Stakes2

 

I Hate Running Backwards High Stakes1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 or later
Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI Mobility Radeon HD 530v
DirectX: Version 9.0c
Storage: 700 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.12 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است