http://buy-game.ir

دریافت گیم Hidden Dragon Legend برای PC

0


اژدهای افسانه ای نامرئی – Hidden Dragon Legend PC Game

| دریافت گیم اژدهای افسانه ای نامرئی – Hidden Dragon Legend برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Hidden Dragon Legend |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Hidden Dragon Legendp

 

 

توضیحات گیم : وقایع گیم در کشور باستانی چین و در زمان امپراطوری عظیم و قدرتمند تانگ رخ می دهد، شما کنترل شخصیتی جنگجو و قهرمان را برعهده دارید که به مبارزه با نیروهای شیطانی برمی خیزد تا آرامش را میان مردم برقرار کند. در این گیم باید در هر مرحله توانایی های خود را افزایش دهید تا بتوانید با دشمنان قدرتمندتر مبارزه کنید برای این امر می توانید در مسابقات یا چالش های گوناگون شرکت کنید اما یکی از مهمترین بخش های گیم حل معماهای پیچیده می باشد که نیروی شما را تا حد چمشگیری افزایش می دهد. با پیشرفت در گیم می توانید سلاح ها و امکانات جدید خریدازی و با آمادگی بیشتری مبارزه کنید. علاوه بر امکان خرید سلاح های مختلف، شخصیت اصلی گیم از توانایی های ذاتی بهره مند می باشد که شما باید در طول گیم آنان را کشف کرده و در نبرد با دشمنان از آن ها استفاده کنید. Hidden Dragon Legend در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو MegaFun Games Ltd طراحی شده است و کمپانی Oasis Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Hidden Dragon Legend3

 

Hidden Dragon Legend2

 

Hidden Dragon Legend1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64bit)
Processor: Intel i5 4460 / AMD FX8300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 750TI / AMD(ATI) Radeon HD 5870
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64bit)
Processor: Intel i7 4790 / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060 / AMD Radeon R9 390
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.00 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است