http://buy-game.ir

دریافت گیم Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident برای PC

0


جنگ تانک ها – Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident PC Game

| دریافت گیم جنگ تانک ها – Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن SKIDROW گیم Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incidentp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident شما با طرحی منحصر به فرد از هوش مصنوعی روبرو خواهید شد، اساس این گیم بر مینای تاکتیک های شما می باشد در صورتی که بتوانید در مناطق مختلف تاکتیک های خود را به بهترین شکل پیاده کنید، پیروزی خود را قطعی خواهید کرد اما بهتر است بدانید که هوش مصنوعی به کار گرفته شده در گیم به گونه ای است که شما را با دردسرهای زیادی روبرو خواهد کرد، زیرا دشمنان شما تنها تعدادی ماشین جنگی نیستند بلکه هر یک از آنان از برنامه ای خاص پیروزی می کنند و اگر به موقع آن ها را تشخیص ندهید ممکن است با نتایج مرگباری روبرو شوید. محدودیت های اندکی در گیم وجود دارد و شما می توانید از هر نوع تاکتیکی که می خواهید استفاده کنید همچنین در طرف مقابل دشمنان شما این قابلیت را دارا می باشند تا جنگی سخت را برای شما رقم بزنند. از دیگر ویژگی های گیم می توان به وسیع بودن مناطق گیم اشاره کرد که پویایی و زیباترشدن گیم کمک فراوانی کرده است. Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident در سبک شبیه ساز و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Graviteam طراحی شده است و کمپانی Graviteam آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident3

 

Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident2

 

Graviteam Tactics Mius Front Tielieketi Incident1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1 (64-bit only)
Processor: AMD FX-8320/Intel Core i3-4160
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 7570/nVidia GeForce GTX 650 1GB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9 Compatible

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 4.60 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است